United States
Atlantic City

Here you’ll find travel reports about Atlantic City. Discover travel destinations in the United States of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

Lodny dennik spojenych pesibusistov 03

July 9, 2016 in the United States

Dalsie ubytovanie za rozumnu cenu sme nasli na predmesti Atlantic City. Sice sa standart izby trochu znizil, motel mal k dispozicii pre hosti vonkajsi celkom velky bazen, ktory sme hned po nastahovani sa vyuzili :) Po kratkom odpocinku sme sa autobusom previezli do centra mesta kde sme pochodili hlavne nabrezie a oblast kasin (Atlantic City je nevydarene Las Vegas vychodneho pobrezia). Celkovo kasina mali ovela slabsiu atmosferu ako vo Vegas a rovnako tak aj menej hracov. K veceru sa celkom dost rozprsalo, takze aj ked bola snaha zmoknut co najmenej, nezostal na nas suchy ani kusok oblecenia. Nastastie bolo vonku celkom teplo, takze az na vyklimovane budovy a autobusy to nebolo az take zle :) Ked sme prisli na izbu, zistili sme ze okinko v kupelni zostalo pootvorene, takze z toaletaku bola zrazu spongia a z odpadkoveho kosu sa stalo akvarium pre rybycky :D Mokre veci sme povesali vsade kde sa dalo s vidinou, ze to co neuschne cez noc sa rano dosusi na slniecku. Slniecko rano nesvietilo, tak sme rano fenovali, zehlili a susili na klimatizacii co malo aku-taku sancu vyschnut :) Pred obedom sme sa odubytovali a presunuli sa do Atlantic City na vlakovu stanicu s novou cielovou destinaciou Philadelphia.Read more

Casinos

July 19, 2015 in the United States

D Casinos sin voll cool. Alles voll Liechtli, Gebimmel und 24h lang voller Lüt. Aber i ha kei Ahnig was die do dr ganz Daag mache. Noch zwei Stund und 10 Dollar a de Automate bi i wider abzottlet. Defür stockt dr Manuel unser Feriegäld bim Roulette uf :)

Am Meer i de Ferie

July 18, 2015 in the United States

Mir hän hütte s Meer voll gnosse. Aber wägg em bedeggte Himmel und em Windli nid ans untschere dänggt. Jetzt mien mer e Boge um jedes Seafoodrestaurant mache, demit mer nid bi de Lobster (Hummer) lande. (Unde gsehn der no unser altehrwürdigs Hotel)

Kulturschock...

July 20, 2015 in the United States

...überwunde. Mir hän uns jetzt ans usgseh vo Amerika gwöhnt. Gseht alles verbruucht und provisorisch us. Fascht so wie in Italie, nur ohni dene ihre Charme ^^ Aber wenn mer sich dra gwöhnt het, luegt me au mol in so e Diner und bechunt die bescht Waffle ever :) Morn goots denn witter uf Washington, sin jetzt gnueg ummegläge.

Atlantic City

July 18, 2015 in the United States

Mir gniesse s amerikanische Zmorge, do brucht mer bis zum Znacht nüd me. Mir laufe eifach de Cops noche, die wüsse wo mer am beschte isst. :)

Atlantic City, اتلانتيك سيتي, Атлантик Сити, Атлантик-Сити, Ατλάντικ Σίτι, Atlantic city, آتلانتیک سیتی، نیوجرسی, אטלנטיק סיטי, ACY, Kota Atlantic, アトランティックシティ, 애틀랜틱시티, Atlantik Sitis, Atlantiksitija, 08401, Атлантик-Сіті, اٹلانٹک سٹی، نیو جرسی, Thành phố Atlantic, אטלאנטיק סיטי, 大西洋城