Satellite
Show on map

Den16 Ubud, Bali

April 29, 2017 in Indonesia ⋅ ⛅ 26 °C

Ranajky nam tu robi pani domaca podla nasho zelania. Donesie nam ich priamo k nasmu bazenu, mile. Po vcerajsej aklimatizacii v novej lokalite, sme si na dnes objednali sofera s autom. Vozil nas po okoli Ubudu cely den nasledovne:
    1. Ryzove terasy Tegalangan - uzasne miesto, ryzove policka na kopeckoch
    2. Vodopad Dusun Kuning - velmi alternativny vodopad. Stretli sme tam az 6 turistov. Cesta k nemu a aj od neho nebola jednoducha. Esteze mame narobene jarne kilometre a mame kondicku.
    3. Vodopad Tegenungan - tento bol obrovsky, ale aj s mnozstvom turistov, tu sme mali aj vyborny kokosovy orech.
    4. Opici les - na okraji mesta maju stary dzunglovy les s lianami v ktorom zije asi 600 makakov. Prijemna prechadzka s tym ze niekedy na teba vyskoci makak a sticuje ti vlasy, aby si mu dal banan.

Vecera:
    moc sme nevymyslali, lebo vo vcerajsej restauracii sa nam velmi pacilo a boli sme po celom dni hladni.
    Warung Mendez
    D: Barbeque Duck( grilovana kacica - dominikina zavislost na kaciciach neprestava ani v Indonezii)
    M: Barbeque Goat Leg ( grilovane kozie stehno - toto som si dal zo zvedavosti, boli sme milo prekvapeni 👍⭐️)