Singapore
Singapore

Discover travel destinations of travelers writing a travel journal on FindPenguins.
Add to bucket listRemove from bucket list
Travelers at this place
  • Day 275

   Singapore - multicultural melting pot

   February 4, 2022 in Singapore ⋅ ⛅ 27 °C

   Singapore: A complete contrast to Cambodia. A absolutely fascinating and diverse city. Chinatown, Little India, the Arabic Quartar or the futuristic buildings in downtown - everyone can find something he likes here.Read more

  • Day 94

   לילה מטורף במוזיאון

   March 15, 2022 in Singapore ⋅ 🌧 29 °C

   ההתרגשות בשיא! התחלנו את המסע שלנו לנפאל!
   הגענו לשדה עם גזירת זמנים מצויינת ממש קצת זמן לפני פתיחת הצ’ק אין כדי לעמוד בתור ראשונות, אבל היו גורמים מעכבים שהובילו לכך שההמתנה שלנו תהיה ארוכה יותר. בסוף עברנו כמובן את כל הבידוקים (ללא בדיקת פי סי אר!) ועלינו לטיסה. הטיסה הייתה ממש קצרה אפילו לא הספקתי לסיים את הסרט שהתחלתי לראות וחצי מהזמן הייתי עסוקה בכלל בלאכול את ארוחת הערב שקיבלנו, על אף שלא הייתה צמחונית היא הייתה באמת טעימה ואפילו הקינוח היה נהדר.
   הגענו לסינגפור עם עיניים נוצצות ומלא ציפיה בעקבות דברים ששמענו את השדה ובכללי על סינגפור שידועה כמתקדמת וטכנולוגית וחיכינו לראות איזה דברים נהדרים מהעתיד המודרני נמצא שם. ישר עלינו על הskytrain שהייתה בהחלט חוויתית והגענו למתחם ענק שמיועד להמתנה לטיסות קונקשין. חיפשנו האם יש איזה בידוק בטחוני או משהו שאנחנו צריכות לעשות ואחרי שגילינו שאין שום דבר אלא רק להמתין התחלנו בשוטטות במתחם הענק. ראינו מלא שלטים שמכווינים לאיזור בית קולנוע שאפשר לראות סרטים בחינם, גינת פרפרים ועוד כל מיני דברים שנשמעים מעניינים מאוד אבל התאכזבנו לגלות שהכל סגור…ולמרות שממש ממש ניסינו למצוא דברים להתלהב מהם, פשוט לא היה כלום, והשדה היה פשוט רגיל לחלוטין. אחרי שסיימנו לשוטט ולהתאכזב מצאנו פינה להעביר בה את הלילה. מצופה שבשדה כזה יהיה לפחות ספות לישון עליהן אבל גם זה לא היה ומצאנו את עצמנו יושבות על הרצפה. בנוסף הייתה גם תחושה של שכחו אותי בבית כי כל החנויות נסגרו ובאיזה 2 וחצי תקף אותי רעב אז חיפשתי משהו לאכול ופשוט לא היה אפילו לא דבר אחד פתוח. ניצלנו את העובדה שאנחנו ערות בשעה כזאת מאוחרת בלילה אצלנו, כי בישראל זה שעה מצויינת להתקשר ולרוב אנחנו כבר ישנים בזמן הזה והספקתי להתקשר להרבה אנשים שלא דיברתי איתם הרבה זמן. ב4 לפנות בוקר פרשנו לנסות לישון קצת. קמנו אחרי כמה שעות שבהן ישנו והתעוררנו לסירוגין, הלכנו לשירותים להתרעננות צחצוח שיניים ושטיפת פנים והלכנו לגייט. הטיסה השנייה הייתה יותר מפנקת מבחינת פסיליטיס וגם יותר ארוכה, ישר נרדמתי וקצת אחרי שהתעוררתי קיבלנו ארוחת בוקר נחמדה ומשביעה ואת שאר הטיסה העברתי עם סרטים.
   נחתנו בשדה בקטמנדו מתרגשות ושוקיסטיות בטירוף. תהליך הויזה היה ממש קליל והצלחתי גם להוציא כסף נפאלי ומצאנו נהג חמוד שיקח אותנו במחיר סבבה. לפחות נראה לנו שזה מחיר סבבה אין לנו באמת מושג.
   הגענו להוסטל סחוטות מעייפות, עוד מעט גם של מגיעה ואני מתרגשת ברמות של כלה לאיחוד המיוחל!
   עדכונים בהמשך!
   Read more

   Traveler  תהנו בנפאל😊

   3/16/22Reply
    
  • Day 42

   Kein Abenteuer ohne Drama

   March 20, 2022 in Singapore ⋅ ⛅ 29 °C

   Tja, was soll ich sagen. Natürlich gab's Probleme 🙉
   Dadurch, dass ich 2 Stopps in Thailand gehabt hätte, fand Thailand, dass ich das Land betreten muss und nicht nur den Transit machen kann. Um das Land zu betreten, hätten die aber 2 Tage gebraucht um die Covid-Dokumente zu verarbeiten und ich hätte wieder eine Quarantäne Nacht in Bangkok verbringen müssen.
   Somit durfte ich also nichtmal den ersten Flug betreten. Nach ca 2 Stunden großem Drama musste ich einen anderen Flug buchen - und natürlich zahlen 😐 - und hab nun einen Flug über Singapur nach Sydney über ein Reisebüro am Flughafen in Phnom Penh gebucht. Wurde aber gleich durchgecheckt bis Sydney, somit sollte ich zumindest mal bis zum Flughafen in Australien kommen. Die Weiterflüge danach - nach Brisbane und dann Hervey Bay habe ich separat nochmal gebucht. Mal schauen, es bleibt spannend! Bleibt zu hoffen, dass Australien nicht so willkürlich mit Touristen umgeht wie Thailand 🙉
   Bin jetzt aber in Singapur gelandet und fühl mich so entspannt wie es in der Situation eben irgendwie möglich ist 😅
   Read more

   Traveler  bleib weiter entspannt 😍😙

   3/20/22Reply

   Pia Resch  haha ich versuchs 🙉✌🏼

   3/20/22Reply

   Traveler  Noch einen guten Weiterflug! 😘

   3/20/22Reply

   Pia Resch  Danke 😘

   3/20/22Reply
   4 more comments
    
  • Day 178

   וולקאם טו 2050

   June 7, 2022 in Singapore ⋅ ☁️ 30 °C

   בשדה תעופה במנילה החלפנו את הפזו שנשארו לנו לדולר סינגפורי. 6000 פזו ל150 דולר. איזה כיף זה בטח משהו שיספיק לנו איזה ארוחת אחת…נהדר.
   הטיסה עברה בשלום למרות הגשם (של בחרדות), עוד בשדה קנינו כרטיס לרכבת התחתית MRT ונסענו ישר להוסטל שלנו. בקלילות הגענו למקום, עשינו צ׳ק אין, זרקנו את התיקים ויצאנו לעיר.
   תחנה ראשונה - ציינה טאון, מקדש הינדו, ומתחם האוכל. התרשמנו מהרחובות המצועצעים ורכבי היוקרה, מרגיש שאנחנו מסתובבות בשרונה מרקט, בשילוב ערים אירופאיות שנבנו בבנייה מודרנית.
   טעמנו קצת מהאוכל הסיני מנות נודלס שאהבנו מאוד והשתדלנו לא לשבוע במיוחד כדי שיהיה מקום לעוד טעימות.
   בכללי נראה שכמו שראיתי בסדרה על סטריט פוד בנטפליקס - כל סינגפור סובבת סביב אוכל ובנייה מודרנית.
   משם המשכנו להסתובבות ברחובות ציינה טאון. ראינו שם חנות של פאוצים כמו שיש לשל מנפאל. זה ישר תפס את תשומת הלב שלנו ועניין אותנו לדעת בכמה כסף מוכרים את זה פה. גם המוכר זיהה את הפאוץ של של והתחלנו לדבר כמה דקות. מסתבר שהוא במקור מקטמנדו והוא עבר לגור ולעבוד פה. הוא סיפר שהוא מרוויח אחלה של כסף אבל מאוד קשה לו פה חברתית. שהאנשים מאוד מאופקים וחסרי שמחת חיים. זה בהחלט ניכר מכמה שעות הסתובבות פה בעיר. ודרך אגב הפאוץ עלה כמעט פי עשר מנפאל.
   המשכנו לבאייפרונט והגענו בדיוק בזמן לראות את המופע אורות בגנים. נשכבנו על הספסל מתחת לפטריות/עצים/מה שזה לא יהיה..הסתכלנו לשמים וזה היה מהמם, גם לראות את העצים הטכנולוגים עצמם ובמיוחד המופע עם כל האורות ומוזיקת בלט ברקע שמייצרת עלילה של מתח והכל.
   משם הלכנו לlevel 33. מסעדה במגדל יוקרה, ממש לא ברמתנו להיות במקום כזה, אבל אנחנו כמו תמיד אוהבות להגיע עם בגדי תרמילאים למקום מכובד ולהרגיש קצת תלושות ומובכות אבל גם קצת נהנות מהסיטואציה.
   לקחנו את פס טעימות של כל הבירות, יצא ששל ממש אהבה את הבירות שאני פחות אהבתי, ולהיפך. איך גם פה אנחנו ממש משלימות אחת את השניה זה לא נורמלי. נהננו מהתצפית על סינגפור בלילה ומשם חזרנו להוסטל ותוך חמש דקות אפילו בלי מקלחת היינו בתוק מתקדם
   Read more

  • Day 179

   חוויות מהשירותים

   June 8, 2022 in Singapore ⋅ ⛅ 30 °C

   את היום השני בסינגפור התחלנו בסיבוב בlittle India והArab street. היינו חייבות קפה אז הלכנו לקפה שדקרנו עוד מראש מרשת בתי קפה מפורסמת בדובאי. אכן רמה גבוהה, מאוד מפונפן ומאוד טעים. וגם נהננו מחוויה טכנולוגית עתידנית בשירותים שמנקים את עצמם וכל מיני כאלה.
   המשכנו להסתובב הלכנו גם לעוד פוד סנטר ומשם נסענו ברכבת לגנים. קנינו כרטיסים ל3 פעילויות בגנים. הסתובבנו ובדרך לחממת פרחים ראינו גם את הגינה הסינית והגינה ההודית שבכל אחת מהם מסבירים על התרבות והצמחייה של האיזור, התיישבנו שם לרגע של משבר מהחום ועייפות מהליגות מרובות ברגל, הסתכלנו סביב ותהינו לעצמנו למה לעזאזל שיהיה בעיר 2 כיפות גיאודזיות ענקיות עשויות מזכוכית כאילו שזה דבר לגיטימי בנוף של העיר. וכמה שזה מטורף שהכל פה בניינים ענקיים וחדשים שבנויים כל כך יפה עם אדריכלות כזאת מיוחדת ומרשימה. כשהמשכנו ללכת הבנו שבמבנה של הכיפות הגיאודזיות בעצם יש את הגנים שאנחנו בדרך אליהם. נכנסנו לכיפה הראשונה-חממת פרחים וצמחים מרשימה ומגוונת ביותר עם צמחייה מכל חלקי העולם. הכיפה השנייה-הדמייה של יער גשם עם צמחייה שהביאו במיוחד מיערות גשם בדרום אמריקה ועוד מקומות. היה שם גם חלק של פעילויות לילדים כמו מוזיאון המדע בחיפה וכמובן שהלכתי לשם ונהניתי מאוד.
   משם כמובן הלכנו לגשר - מה שנקרא - טיילת השמיים. וצילמנו מלא תמונות של העצים הטכנולוגים האלה כי איך אפשר שלא.
   המשכנו למוזיאון המדע והאומנות שמבחוץ מעוצב כמו פרח לוטוס. אני מודה שהעיצוב החיצוני היה יותר מרשים ממה שקרה בפנים אבל היו שם פינות ציור כאלה עם דפי צביעה שאפשר לצבוע כל מיני ציורים מוכנים ואז לסרוק וזה מופיע על המסך אז העברנו שם לא מעט בזמן יצירה, ביחד עם כל המבוגרים סביבנו, כי לילדים של היום אין סבלנות לשבת ולצייר. גם היה שם כל מיני הסברים על סינגפור כעיר שבנויה בשילוב עם הטבע ואיך תכננו אותה ככה כעיר מודרנית, שהגנים בה פועלים על אנרגיה סולרית ומים ממוחזרים במזרקות…ועל זה שחשוב שהאדם יחיה לצד הטבע וישמור עליו…כל מיני כאלה. קצת הרגיש לי מצחיק ביחס לזה שכל המדינה ממוזגת ומשתמשת באין סוף של חשמל ואנרגיה, וגם שאין אף פינה בסינגפור שהיא באמת טבעית, ולא טבע שהוא התערבות של האדם או מעשי ידי אדם. כלומר שמישהו הניח שם את האבן הזאת או שתל שם את העץ הזה וכו וכו..
   כשיצאנו ירד גשם אז נאלצנו לשנות תכניות וחזרנו למתחם אוכל ומשם ליד ההוסטל במרחק כמה דקות הליכה יש מסעדה שקיבלה כוכב מישלן על אחת המנות עוף בסויה שלהם (מנה מאוד שבאופן כללי היא מאוד נפוצה במזרח). הם השאירו את המחיר הנמוך שהיה גם אחרי שקיבלו את הכוכב מישלן אז היינו כמובן חייבות ללכת לנסות ולטעום מנת כוכב מישלן ב12 שקל. רק אגיד ששל שברה על זה צמחונות וחבל שכך. באמת מאכזב מכל הבחינות, ציפיתי שזה לפחות יהיה רך ומתפרק כזה כמו העוף במרק של סבתא מירי אבל אפילו זה לא קרה.
   למרות זאת סיכמנו את היום כיום מוצלח במיוחד ופרשנו לישון כדי לשמור אנרגיות ליום האחרון שלנו בסינגפור.
   Read more

   Roey Prat  נוף עירוני רגיל סך הכל

   6/9/22Reply
    
  • Day 180

   מראה שחורה

   June 9, 2022 in Singapore ⋅ ☁️ 30 °C

   קמנו בבוקר קצת עפוצות אבל חייבים להספיק מלא דברים אז התארגנו ויצאנו לדרך. נכנסו לרכבת התחתית, עדין מנומנמות מסתכלות סביבנו ושמנו לב שכל האנשים סביבנו עם אוזניות ובוהים בטלפונים. ממש ככה. אף אחד לא מדבר, לא מסתכל מסביב, כל אחד תקוע במסך שלו בצורה קיצונית מאוד. זה ממש בלט לי לעין ובעקבות זה כל המשך היום פתאום ראיתי את כל הטכנולוגיה והקידמה בצורה קצת שלילית. הרגשתי ממש שאני בפרק של מראה שחורה וזה מפחיד לחשוב שככה העולם שלנו ייראה. נכון, יש תחבורה מדהימה בעיר, והיא מלאה בעצים וירוק, הכל נקי ויש סדר והכל ברור, אבל מרגיש שיש הרבה ריחוק, שזה גורם לאנשים להיות כבויים, קמים בבוקר נוסעים ברכבת עם הראש בטלפון, מגיעים למשרד יושבים שם כמה שעות ובסיום היום עבודה חוזרים הביתה. כמעט לא ראינו ילדים מסתובבים בסינגפור. לא ראינו אנשים צוחקים, מדברים, נהנים מהחיים כמו שראינו עד עכשיו במדינות המזרח… וזה קצת עצוב לחשוב על זה ככה.
   ירדנו בתחנה של הגנים הבוטניים והתחלנו להסתובב שם. גם הגן הזה כמובן כולו מתוכנן היטב באסטטיות רבה ועם מגוון עצים וצמחייה רחב ביותר. התיישבו שוב לקפה יקר כמו אתמול כי חייבים ואחרי שהתעוררנו והתאוששנו קצת מהבוקר המשכנו להתקדם לכיון הקניון. אומרים שזה קניון ענק ועתידני כזה והוא נמצא באיזור הכי יקר של סינגפור בשדרה של מלא חנויות וקניונים ובניינים מטורפים. נסענו לשם, האמת לא כזה עתידני הקניון. קצת מסכי טאצ, עמדות הטענה לטלפונים וכל מיני כאלה. רוב הקניון נמצא עמוק עמוק באדמה שזה דיי מטורף אבל לא מורגש במיוחד כשמסתובבים בו, והמבנה מבחוץ מאוד מיוחד ועתידני קצת כמו הכיפות הגיאודזיות שהיינו בהן אתמול אבל חוץ מזה לא התרשמנו במיוחד…
   יש לנו זמן והספקנו לעשות את הדברים שהיו חשובים לנו אז החלטנו שאנחנו רוצות לעלות על הרכבת ולנסוע עד לתחנה האחרונה כדי לנסות לראות משם את גבול מלזיה ובכללי את פרברי העיר. נסענו איזה שעה ומשהו, ובסוף מסתבר שהתחנה שרצינו להגיע אליה סגורה והרכבת נעצרה וסיימה את הנסיעה איזה כמה תחנות לפני. ככה שיצא שלא הגענו לשום מקום אבל בדרך ראינו מהחלון את רוב העיר וזה היה מענין ומגניב לראות כמה באמת כל פינה בעיר הזאת היא נקיה ומתוכננת היטב, בניינים יפים ומסודרים, אין דבר כזה בלוק ישן של בניינים, קצת כמו כפר סבא הירוקה עם גינות דשא ובניינים מסודרים בשורות רק שזה ככה כל העיר כולה.
   חזרנו ברכבת את כל הדרך חזרה עד לעוד קניון אחר שעוד לא היינו בו. ומשם נסענו חזרה להוסטל למנוחה קצרה. יצאנו שוב בערב במטרה לנסות לעלות על הרופ טופ של הבנין הגבוה בסינגפור. יש שם בריכת אינפיניטי ומסעדה בגג. ידענו שיש סיכוי שלא יכניסו אותנו אבל היינו חייבות לנסות ואכן כך היה הסתובבנו וחזרנו משם עם זנב בין הרגלים. נסענו לאיזור הArab street וישבנו שם בבר מסעדה ברחוב שמרגיש קצת כמו פלורנטין/יפו. נשאר לנו מעט דולרים אז הלכנו לסבו אילבן והאמת שהצלחנו עם מעט דולרים להוציא משם הרבה דברים אז היינו מרוצות וכשסיימנו עם הטופסולוגיה לטיסה הלכנו לישון.
   מסקנות מסינגפור -
   1. העתיד והטכנולוגיה זה ממש מגניב אבל גם מפחיד קצת. אין ספק שאני יותר מתחברת לטבע שהוא טבעי מאשר טבע שהאדם נגע בו. קצת הטרידה אותי המחשבה ששום דבר בעיר הזאת לא טבעי, לא מעשה ידי אדם. זה מרגיש לא אמיתי ומנוכר ואני רק יומיים וחצי פה לא יודעת איך אנשים חיים ככה חיים שלמים.
   2. אוכל סיני זה טעים
   3. אחרי שחייתי במחירים כל כך זולים כל כך הרבה זמן אני חושבת שאנחנו לגמרי משוגעים שאנחנו מוכנים לשלם כל כך הרבה כסף על דברים בישראל. זה לא נורמלי לשלם 60 שקל על סלט!!! ואנחנו כל פעם ממשיכים לתת לזה יד ולזרוק את הכסף שלנו. באמת שאני רוצה להפסיק להיות חלק מהדבר הזה כי זה פשוט הזוי, וכשראיתי אנשים יושבים ככה במסעדות יקרות (ביחס לדוכני רחוב שיש פה בכל פינה) הרגשתי שהם מוזרים ופראיירים ואני לא מצליחה להבין למה הם עושים את זה. אבל אני מאמינה שאני אחזור לארץ ואני אחזור להיות חלק מזה כי זה כל כך עניין חברתי וקשה לי לראות את עצמי בוחרת דרך אחרת ומשלמת על זה מחיר חברתי שאני לא רוצה לשלם.

   לסיכום,
   הרגשתי כאילו לקחתי רגע הפסקה מהטיול הגדול, מהמזרח והעולם השלישי שאני מטיילת בו כבר חצי שנה. קפצתי לרגע לעולם המערבי שאני רגילה לחיות בו, והאמת שזה היה רענון נחמד, שמחתי לכמה ימים ללכת על מדרכה בעיר לשם שינוי ולא לחשוש לחיי שכל רגע ידרסו אותי. שמחתי שלא כל רגע מישהו צעק לעברי כדי שאבוא לקנות משהו מהחנות שלו. שמחתי שלא היה מלא צפירות בכביש, ושלא חששתי לקבל קלקול קיבה.
   ועכשיו במעבר חד - נוסעים להודו!
   שיהיה לנו בהצלחה!
   Read more

   Traveler  בהצלחה👍תהנו🥰

   6/9/22Reply
    
  • Day 143

   Skydiving (by Lewis & Andrew)

   January 7 in Singapore ⋅ ☁️ 82 °F

   Lewis: While in Singapore we went indoor skydiving in a wind tunnel. Before you go skydiving, you should know that there are fans below you. The fans have to push up enough air, approximately 120 mph, to counteract gravity and make you float. Before you go skydiving, you need to have some special gear. That special gear is goggles, a helmet, earplugs, and a full-body suit. To be able to fly, you need to be in a specific position on your belly, chin up, arms out, and legs on a slight upward angle. It was breathtakingly fun. If I could do anything, I'd go skydiving again.

   Andrew: We went to Singapore and went to an indoor skydiving place called Ifly. It was so fun. You get to go in a wind tunnel and you go dooooowwwwwwnnnnnn.... I’m just kidding you, you go up, not down. You just need to lie on your stomach and then you float. At the end, the guide asks you if you want to go to the top of the tunnel. If you do, you go with a guide and the people who run the skydiving tunnel turn the wind up a lot. This was the best Chanukah present - thanks so much Lewis!
   Read more

   Traveler  wow!!!

   1/8/23Reply

   Traveler  i know!!!!!!!!!

   1/10/23Reply

   Traveler  dats mmmmmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

   1/17/23Reply
    
  • Day 16

   Zwischenstop in Singapur

   April 15 in Singapore ⋅ 🌧 31 °C

   Auf unserer Rückreise haben wir absichtlich eine Umsteigezeit von 12 Stunden gewählt, um einen Abstecher in die Stadt zu machen.
   Singapur ist natürlich ein krasser Gegensatz zu Bali. Alles ist neu und sauber, es gibt keine schmalen Gassen, in denen sich nur Motorroller gefahrlos begegnen können...
   Nur das Klima ist gleich.
   Nachdem wir die Einreiseformalitäten erledigt haben, wurden wir mitten ins Zentrum gefahren zu einem Shoppingcenter in dem es nur teure Markenläden gibt. Das Shoppingcenter ist allerdings größer, als alle Center, die ich aus Deutschland kannte.
   Direkt nebenan das berühmte Marina Bay Hotel und der Park "Gardens by the sea".
   Dort fanden am Abend noch schöne Lichtspiele zum Abschied statt.
   Aber auch der Flughafen ist sehenswert.
   Da wir heute den Transitbereich verlassen haben, konnten wir uns auch mal beim Wasserfall mitten im Flughafengebäude aufhalten.
   Read more

   Traveler  Wahnsinn, schöner Abschluss 😍

   4/15/23Reply

   Traveler  Super ! 👍😍

   4/15/23Reply

   Traveler  Ein absolutes Highlight zum Abschluss eurer Abenteuer- Reise. Dankeschön für die schönen Fotos und Berichte. Wir freuen uns auf das Wiedersehen in Altdöbern ! Gute Reise! 🥰

   4/15/23Reply
    
  • Day 134

   singapur

   May 8 in Singapore ⋅ ☁️ 32 °C

   was man in 16h singapur machen kann? so einiges🤩 mein ausgiebiger spaziergang ging von der marina bay mit dem supercoolen gardens of the bay, dem sky garden bis nach chinatown.. die abendlichen lichtershows waren suuuuper imposant! vom ersten moment an ließ mich diese hochmoderne und saubere stadt staunen. so viele verschiedene gesichter und kulturen an einem so kleinen ort.. perfekt für einen kurzen zwischenstopp!Read more

   Traveler  Oha 😯

   Traveler  platzsparend :)

   Traveler  Omg ist das ein traumhaftes Bild!!

   Traveler  der blick war auch echt traumhaft😍

    
  • Day 2

   Ankunft Singapur

   May 10 in Singapore ⋅ ☁️ 29 °C

   Wir sind endlich da !
   Nach einem guten Flug, aber ohne Schlaf, sind wir um kurz vor 10 Uhr Ortszeit in Singapur gelandet.
   Wir müssen erstmal durch die Immigration mit Pass scannen und Fingerabdrücken. Und da denkt man, die Deutschen sind bürokratisch 😊 Singapurlesen (heißt das so?) toppen das.
   Die Koffer sind danach schnell da, der Transfer zum Hafen dauert nur ein halbes Stündchen, so dass wir mit dem Check-In für das Schiff schon um kurz vor zwölf an Bord sind. Wir waren nun schon 25 Stunden auf den Beinen und sind ziemlich groggy 🤪
   Read more

   Traveler  Na das Lob ich mir. Schönen Urlaub💒❤️😘

   Traveler  Wow...🥰😍😘

   Traveler  Jetzt seid ihr so müde und müsst noch die ganze Deko abräumen. 😂🥰😜

   6 more comments
    

  You might also know this place by the following names:

  Republic of Singapore, Singapur, Singapore, Singapoer, Singapɔ, ሲንጋፖር, سنغافورة, Sinqapur, Сінгапур, Сингапур, Sɛngapuri, সিঙ্গাপুর, སིངྒ་པུར།, সিঙ্গারপুর, Singapour, Singapɔr nutome, Σιγκαπούρη, Singapuro, سنگاپور, Sinngapuur, Singapor, Singeapór, સિંગાપુર, סינגפור, सिंगापुर, Szingapúr, Սինգապուր, Singapura, Singapúr, シンガポール, სინგაპური, Singapoo, សិង្ហបុរី, ಸಿಂಗಪುರ, 싱가포르, سینگاپور, Singapowa, Singapurɛ, ສິງກະໂປ, Singapūras, Singapure, Singapūra, Singaporo, സിംഗപ്പുര്‍, सिंगापूर, စင်္ကာပူ, सिङ्गापुर, ସିଙ୍ଗାପୁର୍, Cingapura, Singapuru, Sïngäpûru, සිංගප්පූරුව, Sigapoa, Singaboor, Singapori, சிங்கப்பூர், సింగపూర్, สิงคโปร์, Singapoa, سىنگاپور, Singapurän, Orílẹ́ède Singapo, 新加坡, i-Singapore

  Join us:

  FindPenguins for iOSFindPenguins for Android