New

Your travels in a book

Learn more

Get the app!

Post offline and never miss updates of friends with our free app.

New to FindPenguins?

Sign up

Sint Maarten

Curious what backpackers do in Sint Maarten? Discover travel destinations all over the world of travelers writing a travel blog on FindPenguins.
  • Землю побачили ми нарешті 28.09. Пришвартувались в гавані Сінт Маартена. Хоч маленька, але земля. І це все ще Європейський Союз...
    Це найменший населений острів у світі, поділений між двома країнами, менша половина якого належить Голландії, інша - Франції. Голландська частина більш туристична і більш населена. Але з голландського тут тільки назва і Хайнекен. Дуже відчувається американський вплив, хоча взагалі схоже на Ямайку: в основному, чорношкіре населення, яке розмовляє англійською з типовим карибським акцентом, люди широко усміхаються, явно не гребують травою і на вулицях грає Боб Марлі 😄
    Французька сторона менш населена, не така туристична і багатша.
    Взагалі на острові особливо нема на що подивитись, головна атракція- це пляжі. І вони тут справді чудові: ця блакитна тепленька водичка Карибського моря і білосніжний пісок, чого нам дуже не вистачало в Португалії. Але найвідоміший пляж, і взагалі- візитка острова - це пляж Махо на голландській стороні в безпосередній близькості до Міжнародного аеропорту принцеси Юліани. Літаки пролітають буквально над головами людей! Це неймовірне видовище! Особливо велике враження справляють величезні літаки - і через те, що масивніші, і через те, що летять нижче.
    Багато часу ми не мали, перебування на острові скоротили на 2 год в зв'язку з ураганом, який насувався з Атлантики в Карибське море.
    На корабель ми мали прибути о 15:30 і в 16 відчалювати. Але через те, що ми недооцінили відстані, заїхали на пару хвилин на сусідній пляж глянути і потрапили в страшенну пробку по дорозі до корабля, ми приїхали о 15:55 в порт. Корабель вже готувався відпливати, нас ніхто чекати не збирався, так нам і сказали. Тому ми дуже раді, що все так закінчилось. І хто би мені що не казав, а 5 хв грають роль 😁 Ми були єдиними хто запізнився, і всі пасажири і так вже знали нас поіменно, бо капітан нас оголошував купу разів по радіо, так вони ще стояли на палубі і бачили як ми червоні від сорому заходимо на корабель 😳😓. Того дня люди ще питали нас чи то не ми були 😬. Ввечері повідомили про те, що ми застанемо біля Аруби (яка була нашою наступною зупинкою) ураган Метью і вночі може сильніше хитати. Проте через ураган порт і аеропорт Аруби закрили. Відповідно нам лишилось лиш плисти далі, так що негоду ми уникнули, але було дуже шкода, що так і не потрапили на цей острів.
    Але ще менше пощастило людям, які планували висадитися на Арубі і забронювали готелі там або мали звідти квиток на літак....

• Gestern auf einem der schönsten Strände der Karibik, Orient Beach auf St. Maarten, relaxed und dann den berühmten Flughafen-Strand besucht.
    Jetzt noch eine Nacht auf dem Schiff und dann gehts nach Punta Cana!

• Orient Bay (fkk resort), Berg mit Kühen, Flughafen, Schmetterlingsfarm, OrientBeach (schönster Strand)
    120 Nationalitäten (wir haben noch einmal nachgefragt und uns nicht verhört). Alle leben friedlich mir ihren Religionen zusammen.

• Denkmal, was an die Abschaffung der Sklaverei erinnert und an den Salzabbau.

Die Insel ist zwischen Franzosen und Holländer aufgeteilt. Abkommen im Jahr 1648 zur Teilung.
    Wer schneller eine Flasche Wasser leere kann bekommt den größeren Teil der Insel. Franzosen haben den Niederlanden eine Flasche Rum gegeben. Frankreich hat den größten Teil.
    36 Inseln. Durch vulkanischen Ursprung sind einige Strände dunkel. Es gibt aber auch viele weiße Strände typisch für die Karibik.
    Der braune Pelikan ist das Wappen.

• Es ist einfach zu heiß in der Sonne. Es sind 36°C im Schatten. Wir waren fünf Minuten am Strand und mussten flüchten. Weil uns vor Hitze und Sonne schwindlig wurde. An der Promenade tranken wir dann im Schatten eine Cola.

• Am Horizont ging die Sonne hinter einer entfernten Insel auf, bevor das Schiff um 180° drehte und rückwärts in den Hafen anlegte.
    Wenige Minuten später legte neben uns ein weiteres Kreuzfahrtschiff an. Leider war damit die tolle Aussicht auf die Insel versperrt.

• ... eine kleine halb holländisch / halb französische Insel, die vom Dimanten- und Schmuckverkauf zu leben scheint. Ein schönes Städtchen, aber leider wieder einmal viel zu heiss

Sint Maarten, سنت مارتن, Άγιος Μαρτίνος, San Martín, Saint-Martin, SXM, シント・マールテン, 신트마르텐, São Martinho, Синт-Мартен, Сінт-Мартен, 圣马丁岛