• Weer thuis

    August 15, 2024 in the Netherlands ⋅ ☁️ 24 °C

    Zo weer thuis, Deze reis geëindigd net zoals die is begonnen namelijk in de Antwerpse havens. Gelukkig niet zo heel warm meer als maandag. En een heel stuk rustiger. Bij de laatste twee caches een medecacher tegen gekomen die vertelde dat het vandaag een feestdag was, dit verklaarde waarom het zo rustig was natuurlijk.
    Vandaag stond er 35km fietsen op de teller in 2,5 uur. Daarna met de trein naar huis. Was druk met fietsen in de treinen. Eerst in BE bleek de deur naar de fietsencoupe kappot dus stond met mijn fiets en 2 andere fietsen in het gangetje bij de deuren lekker de boel te blokkeren. (En dus blijven staan want ga niet mijn fiets achterlaten als de boel blokeert)
    Daarna de trein in NL stonden er al 4 andere fietsen maar paste die van mij er nog net bij. (Officeel maximaal 3). Bij Rotterdam nog even in de problemen want nadat we al gestopt en de deuren open kwam er nog iemand zijn fiets pakken, dus ik opstaan om mijn fiets weg te halen zit die vast in de trapper van de ander. En in plaats van te helpen word ze boos op mij omdat ik er zo lang over doe. Sorry maar dan had je ook eerder je fiets moeten komen halen!!!

    Thuis nog een hele leuke kaart in de bus gekregen van mijn verjaardag. Zonder afzender, maakt wel spannender maar met 1 berrichtje was dat opgelost hij was van mijn ouders. 🤩

    Zo nu lekker op de bank zitten, katten knuffelen en lezen....
    Read more