FindPenguins
  • Koti
  • Tutki
    • Hanki sovellus
    • Liity
    • Kirjaudu sisään
    • Hanki sovellus
    • Kirjaudu sisään
    • Koti
    • Tulosta kirja
    • Tutki
    • Tuki
    • Seuraa meitä
  • Liity
Näytä kartalla
  • Leen MoonsTomas SevenantsViajamos lentos y contentos
    • Näytä matka
    • Lisää toivelistallePoista toivelistalta
    • Jaa
    • Päivä 148
    • keskiviikko 17. heinäkuuta 2024
    • ☁️ 17 °C
    • Korkeus: 3 678 m
    • GuatemalaVolcán de Acatenango14°29’51” N  90°52’46” W
    1

    Acatenango dag 1

    17. heinäkuuta 2024, Guatemala ⋅ ☁️ 17 °C

    De Acatenango is een grote, slapende vulkaan en is met zijn 3976 meter de derde hoogste van Guatemala. De uitdagende, tweedaagse klim van deze reus is zowel letterlijk als figuurlijk een hoogtepunt van onze reis!
    's Morgens vroeg vertrekken we vanuit Antigua naar de vulkaan om de hike te starten - gedurende een vijftal uur doen we niets anders klimmen (het ene stuk al steiler dan het andere), maar eenmaal boven vergeten we het afzien en is de beloning groot!
    Vanuit ons kamp hebben we een prachtig zicht op de Fuego, één van de actiefste vulkanen van Centraal-Amerika: elke 20-30 minuten is er een uitbarsting! We genieten van het uitzicht, de opwinding bij elke uitbarsting, het lekkere eten bereid door de gidsen en de warme chocolademelk en marshmellows bij het kampvuur.
    Lue lisää

    Katso käännös
    Karina Van Keer

    MatkaajaFenomenaal, een

    20.7.2024VastaaKääntää
    Karina Van Keer

    Matkaajawonder van de natuur en een bewijs om al dat moois te koesteren. Blijf genieten van al deze mooie ervaringen😘

    20.7.2024VastaaKääntää
    Emilia Wauters

    MatkaajaIk wist niet dat jullie op rock Werchter waren! N pierrrme

    21.7.2024VastaaKääntää
    3 tykkäystä
     
Näytä matka
  • 2025© FindPenguins
  • Koti
  • Tietoa meistä
  • Ryhmän seuranta
  • Lehdistö
  • Ehdot
  • Yksityisyys & Cookies
  • Ohjekeskus
  • Merkintä
  • Seuraa meitä