• Als een koning(in) Ubud

    8.–13. jul. 2024, Indonesia ⋅ ☁️ 27 °C

    We beginnen van uur tot uur beter te begrijpen waarom iedereen zegt dat je naar Ubud moet gaan.. foto's vertellen meer dan 1000 woorden.. als een koning(in) Ubud!

    De villa is prachtig en het buiten tussen de planten en sterren douchen heeft iets spannends.

    Ubud is heuvelachtiger dan gedacht. Hier en daar stroomt een rivier wel 50 meter onder je. Het verkennen is door vooral ook met de gojek scootertjes.

    Via instagram ontdekken we een prachtige 'club' tussen de rijstvelden. Prachtige zwembaden, een speeltuintje en erg rustig. De nasi goreng met chopped chili is verukkelijk. We zitten tussen een paar influncers die al lurkend aan een kokosnoot hun videos editen. Erg hip.

    Tara doet mee aan een yogales met uitzicht want when in ubud do as the tourists do 🤓. Savonds voor het naar bed brengen ontstaat een nieuw ritueel. Het hele gezin doet aan yoga waarbij vasco vooral onder tara kruipt bij de downward facing dog.

    We genieten met volle teugen en zitten er nu echt goed in.
    Les mer