Joined July 2019 Message

Öö Brnos

July 27, 2019 in Czech Republic ⋅ ⛅ 23 °C

Lõpuks maandusime Tšehhis meile ette valmistatud magatavale pinnale. Tee sinna oli pikk rohkem kui füüsilises mõttes.
    Olime unustanud Wazele teada anda, et meil on ostetud vajalikud tollide vinjetid ning vastutasuks otsustas ta käru keerata.
    Viimase Poola küla lähedal viis ta meid lõbusale ja kitsale mägirajale. Pilt oleks olnud imeilus kui midagi näha oleks olnud, kuna sõit algas hilja. Tänu hilisele õhtutunnile jäime tõenäoliselt ka silma Tšehhi politseile, kes piiri valvas. Nad suutsid meid lähedal olevas külas kinni pidada ning ma sain neile oma kaarte, rohelist lehte ja pagasikambrit näidata. Toredad poisid olid.
    Pärast pikki ja käänulisi külavaheteesid ja täiesti tollivaba maanteed me jõudsimegi oma jahedasse keldrisse tehtud asemeni.

Kiirteeummik

July 26, 2019 in Poland ⋅ ⛅ 27 °C

Tänane ajakava nihkus pikenenud poodlemistripi tõttu edasi ja sattusime Varssavist välja sõitma tipptunni ajal. Naljakas on kiirtee peal ummikus istuda. Märgid lubavad 130ga sõita, aga reaalsuses seisame kas paigal või sõidame 30km/h. Nägime linnast välja sõites üht toredat taksojuhti, kes meile kõrvalreas mitu korda lehvitas ja üritas osutades midagi mõista anda. Selgus, et meil olid autotuled põlema panemata jäänud.Read more

Poolel teel Varssavisse

July 25, 2019 in Estonia ⋅ ⛅ 17 °C

Alustasime hommikul vara sõitu ja nüüdseks oleme u poolel teel Varssavi ööbimiskohta.
    Leedus on praegu 28 kraadi, keha on pärast 6h sõitu juba kange ja püsikiiruse hoidja kasutamine ei ole selle ajaga ikka veel käppa saanud :DRead more

Reisi algus (ikka veel Eestis)

July 24, 2019 in Estonia ⋅ ⛅ 23 °C

Freddyl võeti täna lõunal ninaopil pandud plaadid ninast välja. Seejärel paari tunni pakkimise järel olimegi teel Freddy vanemate poole. Täna laugemale ei jõuagi. Jätame enda auto kodumaale ja põrutame Freddy isa autoga lõuna suunas. Täna kook ja konjak Freddy isa sünnipäeva puhul ja siis tuttu.Read more

FindPenguins for iOSFindPenguins for Android