Japan
Kitakasugaoka

Discover travel destinations of travelers writing a travel journal on FindPenguins.
Travelers at this place
  • Day 38

   Piknikowanie pod Tower of Sun

   August 12, 2023 in Japan ⋅ ☀️ 36 °C

   Bardzo przyjemny dzień spędzony w Osace razem ze znajomymi Bary. O poranku dziewczyny wybrały się do kina, ale niestety okazało się, że film jest po japońsku, bez angielskich napisów. Dołączyłam więc do nich trochę wcześniej, spacerując z focaccią, którą upiekłyśmy.
   Pijemy kawę, gadamy, potem idziemy zakupować sukienki! Następnie zaopatrzone w jedzenie rozpoczynamy nasz piknik. Jest bardzo przyjemnie :)) Dołączyli do nas inni znajomi dziewczyn i przynieśli przepyszne ciasta - czekoladowe i o smaku matchy.

   Trochę pada, więc ewakuujemy się z parku. Idziemy do centrum handlowego, gdzie robione są zdjęcia w fotobudkach i gramy w Mario Carts - zajęłam drugie miejsce!

   Potem idziemy do Kura Sushi na jedzenie! Zjadłam sporo sushi :))
   Potem zrobiłam dużo pożegnalnych zdjęć, bo jedna z koleżanek wyjeżdża :((. Potem wracamy do ich akademika, zaczęło nieźle padać. Siedzimy i służymy wsparciem w pakowaniu. I to by było na tyle, bardzo miły dzień.
   Read more

  • Day 40

   Osaka i zakupy, jedzenie, filmy

   August 14, 2023 in Japan

   Wstałam, gdy Bara jeszcze słodko śpi. Wychodzę na „zakupy”, a dokładniej, moja misja polega na kupieniu paru zeszytów i długopisów oraz być może innych mniej użytecznych przedmiotów. Misja została zakończona spacerem i powodzeniem. W drodze powrotnej zatrzymałam się w mekce wszystkich kawiarni - Starbucksie - na moją ostatnią matchę. Była wyborna jak zwykle.
   Wracam, Bara zamieniona w śpiącą królewnę, dalej śpi.
   Piszę w kalendarzu, potem wraca współlokatorka Bary i siedzimy sobie razem w kuchni. Poszłam jeszcze do sklepu kupić ostatnie przekąsko-pamiątki.
   Pod wieczór gotujemy przepyszny makaron i razem z resztą dziewczyn jemy, gadamy i na koniec oglądamy film :)) bardzo miły dzień.
   Read more

  You might also know this place by the following names:

  Kitakasugaoka, 北春日丘

  Join us:

  FindPenguins for iOSFindPenguins for Android