Joined September 2018 Message

Seville

April 14, 2019 in Spain ⋅ ⛅ 20 °C

Ať máme něco i z té kultury, udělali jsme s výlet do Seville. Poklidné nedělní odpoledne, že tam strávíme a pojedeme dál. Náhodou jsme se trefili na jeden z nejvýznamějšch místních svátků - předvelikonoční procesí. Hodně pěkný historický centrum a nekonečný průvod tradičních kápí dlouho do noci udělal hodně hutnou atmosféru.Read more

Grazalema+Algodonales

April 7, 2019 in Spain ⋅ ⛅ 7 °C

Po náročném týdnu s rodinou jsme se jeli zašít do kopců kolem Grazalemy. Strávili jsme víkend ve společnosti Honzy a rodinky, který nám ukázal místní bomba lezení. Nekonečně zelený pláně, krávy a jezera. Za rohem světoznámá paraglidová oblast Algodonales, kde jsem ale nechytli zrovna dobrý podmínky.Read more

Mijas

April 6, 2019 in Spain ⋅ ⛅ 13 °C

Delegace z česka přijela objevovat jih Španělska. Ubytování ve vile z bazénem a s výhledem a hody a skvělá společnost každý večer samozřejmostí. Navštívili jsme spoustu krásných míst a obrazili spoustu prima výletů. Nejhorší počasí od asi tak listopadu nám v tom nezabránilo. Ahoj!Read more

Frigiliana

April 1, 2019 in Spain ⋅ ⛅ 15 °C

Vydáváme se na trek v kopcích parku Sierra Tejeda. Včelstvo si ale hlídá cestu, kterou jsme se rozhodli jít a se vydáváme "zkratkou", která se změní v několikahodinový boj megapichlavým křovím. Vyvázli jsme a dokončili výlet údolím vodopádů. Asi tak nejodlehlejší místo na spaní s autem, jaký jsme viděli - fakt uprostřed ničeho.
    Sjíždíme po dlouhé době k moři a náhodou projíždíme snadno nejhezčí vesnici v Andalusii - Frigiliana. Luxusní spaní na kopci přímo nad vesnicí s výhledem do parků. Pajtlovačka avokád, kterých tu je náklaďáky.

Sierra Tejeda+alhama

March 28, 2019 in Spain ⋅ ☀️ 12 °C

Návštěva skalních hříbků v parku Torqual (úplnej mini adršpach).
    Přesun za Lisou a Konradem do věhlasné lezecké oblasti Villanueva del Rosario. Gigantický převisy nahání strach. Natýká nám už v nástupech cest a dál nás provádí uragán. Nastal čas na horké prameny v Alhama de Granada. Podnikáme pár výletů v okolí a pořádně se nahříváme.Read more

El Chorro

March 17, 2019 in Spain ⋅ 🌬 22 °C

Legendární lezecká oblast, úchvatná krajina, velmi dobrodružné přístupy k sektorům. Celkem kvalitní vedro, super cesty.
    Stihli jsme také setkání s Verunkou a Jirkou v Antequeře a společné ranní palačinky s výhledem na ikonický hrad.
    Polezli jsme se s Honzou s rodinkou.
    Zalezli jsme sí pár dnů přes kopec v Desplomilandii - super lezení a boží spací místa, než nás vyhnal uragán.

Moclin+cogollos

March 13, 2019 in Spain ⋅ ⛅ 13 °C

Fajn menší lezecké oblasti v okolí Granady, vždycky s fotogenickou vesničkou a hradem v pozadí, klasifikace přísná jak ani v krase není.
    I letecký podmínky vychází pěkně a objevujeme další letový terén u větrníků v Loja, kde si Kačka vychutnává pořádnou koupel ve vaně.Read more

FindPenguins for iOSFindPenguins for Android