Pobudka na plaży w samym śpiworze i udajemy się do Sintry. Piękne zameczki, chodzimy i spacerujemy podziwiając miasto. W jednym z parków znajduje dęba korkowego! Bardzo się cieszę, że udało mi się go znaleźć. Mając jeszcze chwilę czasu postanowiliśmy przejechać się "pociągiem" po mieście. Czekając czy zapełni się żeby ruszyć dołączają do nas dzieciaki z Angoli! Jazda tym pojazdem po mieście to była niezła zabawa! Na koniec dnia udaliśmy się na Hinduskie jedzenie! Było przepyszne. Kolejny świetnie spędzony dzień, dużo zabawy, dużo nowości i smaków.Read more