Po powrocie z Gibraltaru i odpoczynku, noclegu na plaży jedziemy do Rondy. Piękne miasto ale też świetne krajobrazy!
W końcu robię zdjęcie dużej opuncji, próbuje oliwek. Nie polecam! Oliwki tylko już zamarynowane, a nie takie prosto z drzewa!Læs mere