Po pobudce i wschodzie słońca nareszcie udajemy się do Barcelony! Szybko przechadzamy się przez miasto gdzie widać wielu ludzi z barwami Katalonii. Sami kupujemy sobie rekwizyty i popatrzymy o co w tym chodzi? Jak się później okazało w tym dniu była manifestacja, Katalończycy chcą się odłączyć od Hiszpanii.Læs mere