Nocujemy na skrawku zieleni, przy jakiejś wodzie i rano jedziemy do Padwy. Kolejne piękne Włoskie miasto! Po zwiedzaniu naszym miejscem spotkania jest bus ale jak się okazuje mamy jeszcze chwilę wolnego czasu, do ustalonej godziny więc przy busie Paweł znajduje, że nie tak dlatego od nas jest stadion Padwy i pyta się czy ktoś idzie z nim? Ja byłem chętny więc szybko się zebraliśmy. Aby zdążyć musieliśmy przejść pod siatką przez jakiś ogrodzony teren i skrócić sobie drogę. Dotarliśmy do stadionu, na którym karierę zaczynał znany Alessandro Del Piero. Kilka zdjęć i wróciliśmy z malutkim ale dopuszczalnym spóźnieniem.Læs mere