Dalszą część Lizbony, wchodzimy trochę w wąskie boczne uliczki żeby poczuć klimat miasta i od razu znajdujemy kilka smaczków oraz wchodzimy na wyższą część miasta żeby zrobić kilka zdjęć z góry. A na sam koniec udajemy się do kolejki i czekamy w kolejce. Wsiadamy i jedziemy! Przygoda niesamowita! Cze Lizbona jest lepsza niż Porto? Na pewno inna! Ale w obu miejscach bawiłem się równie dobrzeLæs mere