• See you Sulawesi!

    June 18 in Indonesia ⋅ ⛅ 30 °C

    Een laatste lange reisdag met Rekzy. We zeggen de mooie bergen gedag en gaan nog een paar keer op de foto met locals. Onderweg eten we bij mensen thuis lokaal gemaakte kaas, wat lijkt op halloumi.

    Onderweg laat ik Rekzy kennismaken met Doe Maar, Stef Bos en Goldband, maar hij vindt Ed Sheeran en Bruno Mars toch leuker. Als we savonds aankomen bij het hotel zeggen we Rekzy gedag, je hebt toch 12 dagen samen doorgebracht en gek dat je elkaar nooit meer gaat zien (behalve als hij ooit Nederland gaat bezoeken, wat hij wel graag wil).

    In het hotel hebben ze een enorm ontbijt buffet, waar je zelfs je eigen gado gado kan samenstellen. Helaas krijg ik dat om 6 uur s' ochtends nog niet naar binnen. Op naar het vliegveld en naar Java!
    Read more