Satellit
Vis på kort
  • Dag 14

Montemarciano

15. september 2023, Italien ⋅ ☀️ 24 °C

Zadnja noć godišnjeg u malom simpatičnom mjestu na brdu iznad mora, a s plaža se vidi Ancona i trajekti koji pristaju i otplovljavaju. Žiga će dodati svoj osvrt na apartman jer je bio dosta ljut kad smo ušli u njega 😂
    Zato je highlight bio restoran, meni je bilo ko da smo u michelinki (znam, imam dost niske standarde) 🤣 Predjelo od najobičnijih inćuna je bilo 👌🏻 Konobar je kao pričao engleski al najmanje smo se skužili od cijelog puta 🙈 Nije slučajno da me glava rasturala jer nam završava go i vraćamo se na posao 🥹

Ja apartma res beda... Prišla notri in tak vsa okna odprta in takoj vidim komarja pa ploskam tam okrog lastnice in gledam a imajo komarnike po oknih... Nimajo... Ko ona gre zaprem okna in kmalu je notri tak čuden osladen vonj in naštejem 5 disavnic - unih namocenih palčk... Ti je že jasno da nekaj skrivajo... Ni trajalo dolgo da sva dojela kaj to je. V wc-ju je gor zabijal smrad, ko si potegnil vodo ampak ajde, ko si zaprl vrata ni slo v apartma. Pa ok, za eno noč prespat je slo brez dram, ne rabi biti vedno popolno, zjutraj sva pa itak šla.