• Brat is lava

    18. September 2022 in Slowakei ⋅ ⛅ 15 °C

    Ik heb al vaak gezegd da ik de gatsen beu ben, maar gisteren was ik ze echt beu, dus ben maar naar een ander land gegaan.

    Neeeeee moppiiieeee, ik ben toch zo’n grapjas eigenlijk he hihi

    We zijn dus terug aangekomen in Wenen, maar de aandachtige volger weet dat ik hier aant begin van mijn Interrail ook al was. Dus terwijl Tim en Thomas Wenen citytripten, heb ik een dagje Bratislava gedaan. En da was wel leuk. Leuk als je er passeert, ma kzou ni zeggen da ge er een directe vlucht voor moet pakken. Misschien kwam het ook deels omda ik vergeten was da het zondag was en er dus absoluut niks open was. Of misschien om dat het veel regende, (en natuurlijk was ik mijn regenjas weer vergeten) Ma opzich, mooie stad, grappige taal.

    Ik heb vooral wat geyolo-ed (of hoe ge da ook schrijft). Beetje ronddwalen, beetje gebouwen en beelden kijken en een theetje gedronken in een kunst café. Ze hadden daar ook wel een blauwe art-nouveau kerk, da was wel cool.

    ‘S avonds ben ik herenigd met Tokkie en Wom en hebben we een pizza gegeten op restoo. Njom

    Tschuuuuss
    En vooral
    Veel plezier op school aan Arne en Flor, en Fee natuurlijk niet te vergeten <33
    Weiterlesen