Satellit
Visa på kartan
  • Dag 1

Lidosta "Rīga"

30 april 2019, Lettland ⋅ 🌙 13 °C

-Lidojuma laiks ļoti veiksmīgs. Nav jāņem papildus atvaļinājuma diena. Nostrādājam darba dienu, aizbraucam mājās pēc mantām un pa taisno uz lidostu, kur mūs jau sagaida mani vecāki. Ar Ryanair lidojot bez maksas nevar rezervēt sēdvietas, tāpēc katrs sēžam savā vietā. Gan jau vēl paspēsim parunāties pa šo nedēļu. Vispār jau baigie tā aviosabiedrība. Ja nerezervējam biļeti tad pieņemu, ka varētu būt "kā pagadās" tās sēdvietas, bet visi četri kā ar lineālu nomērīti sēžam katrs savā stūrī.
    -Tā kā Bergamo ielidojam diezgan vēlu izdevās sarunāt itāli (apartamentu īpašnieku), lai pa 10eur atbrauc mums uz lidostu pakaļ un pēc 10min esam mājās. Teorētiski 30-40min laikā varētu aiziet, bet ir jau gandrīz pusnakts, tāpēc negribas pa tumsu kaut kur tagad kātot.
    - Naktsmājas ir ok. Virtuve gan dalīta ar vēl vienu istabu, bet vannas istabas atsevišķi. Nebija jēgas meklēt krutākus apartamentus, jo šeit pavadīsim ap 8h pirms rīt dosimies tālāk. Viesnīca Casa Leonardo mums četriem uz nakti izmaksā 85eur.