Atkal noķertas lētas avio biļetes. Dosimies Romas izpētē uz dažām dienām. Es teorētiski esmu bijis pirms vairākiem gadiem Romā, bet tikai tik daudz, lai ieliktu ķēksīti, tāpēc faktiski mums abiem pirmais īstais Itālijas galvaspilsētas apmeklējums. もっと詳しく
  • 11足跡
  • 3キロ
  • 日6

Rīgas lidosta

2021年12月9日, イタリア ⋅ 🌧 9 °C

Šodien lidojums agri 7:30 no Romas Ciampino lidostas. Lai arī nav baigi tālu, bet līdz tai vēl jātiek. 4:30 autobuss no nu jau mums zināmās Termini stacijas.
    Ciampino izskatās pēc Ryanair privātās lidostas. Citu aviokompāniju faktiski šeit nav. Duty Free zona arī ļoti skumja. Ne pārāk ērtos metāla beņķos gaidām savu lidojumu. Gulēts maz tāpēc tāds baigais samīcījums, bet vismaz laicīgi būsim mājās.
    Gatavošanās process šim ceļojumam bija līdz šim nepieredzēts. Ar Covid straujo noteikumu maiņu līdz pēdējam nekas nebija skaidrs, tomēr prieks, ka viss izvērtās tā kā izvērtās. Daudz ko redzējām. Faktiski izdarījām visu ko sākotnēji plānojām. Lai arī kopumā pa šīm dienām nostaigājām 100km, tāpat palika vēl lietas ko izdarīt un vietas kur aiziet. Florence bija patīkama pārmaiņa no Romas ielām. Tur noteikti gribētos atgriezties. Kolizejs un Pizas tornis bija iespaidīgāks un kaut kā aizraujošāks nekā biju iepriekš iztēlojies. Pie itāļiem mums patīk. Visu interesantāku padarīja fakts, ka katrai trešajai ēkai ir vairāku simtu vai pat tūkstošu gadu sena vēsture. Man šis bija 7. Itālijas apmeklējums, bet esmu pārliecināts, ka ne pēdējais.
    -Ceļojuma izmaksas: 973eur.
    -Uz cilvēku dienā: 97eur.
    もっと詳しく