Ilgi gaidīta Rammstein koncerta apmeklējums Rīgā, Lucavsalā kopā ar brāli. Read more
  • -days
  • -kilometers
  • Rammstein

August 6, 2019 in Latvia ⋅ 🌧 20 °C

-Koncerts gaidīts ilgi. Pēdējās trīs nedēļas koncerta set liste iet pa riņķi, bet apnikusi vēl nav. Zināms haips ir. 17:00 pēc darba pa taisno ričuku pārstumju no darba uz Plazu (man darbs gandrīz pie Rīga Plaza), kur brālis jau mani gaida. Neliels lietus, bet ir ok.
    -Lucavsalā jau nereālie pūļi kad tur ierodamies ap 17:15, lai gan tikai no 17 bija paredzēta laišana teritorijā. Laist iekšā sāka gan tikai ap 17:30.
    -Ejot iekšā katram izdala "Ohne dich" šķiltavas. Tikuši teritorijā katrs nopērkam pa Lāčplēša alum, kas maksā 5€. "Lieliska" investīcija. Aši uzmetam aci uz merch kioska, bet esam skopi šodien un ejam skatīties, kur ieņemt vietu. Pie skatuves jau sen nevar tikt. Nostājamies gandrīz pretī skatuvei, kādus 20m no galvenās platformas. Tagad nepilnas 3h un koncerts sāksies.
    - Kā jau bija gaidāms ar skaļu blīkšķi pa vienam grupas dalībnieki nāk ārā. Tas bija ļoti nepieciešams pēc iesildošās grupas, kas uz klavierēm spēlējot Rammstein dziesmas, manuprāt tautu vairāk iemidzināja.
    -Pirmā dziesma un vispār koncerta pirmā puse ar jaunā albuma dziesmām un pamazām virzoties uz vecajām. Sāka ar "Was ich liebe".
    -Uzkrītoši daudz vāciešu šeit. Viņi sabraukuši, jo Vācijā un Austrijā biļetes izpirktas burtiski minūšu laikā. Jāatzīst, ka tas koncertu padara tādu kā autentiskāku, jo viņi zin (un arī saprot) visus vārdus. Mēs tikai zinam atsevišķus piedziedājumus un pat tiem ne visu saprotam.
    - Es ļoti gaidīju jauno hitu Deutschland un kad sagaidīju, tas nelika vilties. Ar vāciešu pedantisko precizitāti viss notiek pēc grafika uz minūti.
    - Tik iespaidīgi un grandiozi pirotehnikas priekšnesumi. Silda seju, pat tur kur mēs stāvam.
    -Beigās daži no vecajiem super hitiem. Du riechst so gut, Du hast, Ohne dich un visi pa gaisu.
    -Pēc koncerta Edgars notizlojas un netiek pie elektro skūtera tāpēc nākas iet ar kājām. Viņam, protams. Man ir velo. Pirms divem esam mājās. Man rīt jāiet uz darbu, tāpēc baigi ilgāk neko vairs nevar vilkt garumā - jāiet gulēt.