Amsterdam -> Pariz

8 urc via 🚍.
Made it

Šetkam po Parizu

Smetarji štrajkajo

Niso ravno novice, da se Francozi podaljšanju delavne dobe upirajo s protesti. Njihova izbrana taktika je, da se na delavno mesto pač ne prikažejo, kar pomeni, da se javni prevoz ustavi, določeneもっと詳しく
Land & Monkeys

100% plant based bakery chain v Parizu.
Logično je bila to prva stvar za obiskat.
Croissonček, čokoladna štručkica in kapučino vse za 6.60€! Mi je dalo napačen občutek, da mogoče pa neboもっと詳しく
Boutique Pop-up

Mislila sem, da sem našla ful kulski thrift store, vendar je bil v resnici nekakšen fancy šmency boutique pop up store, kjer so cene plavale tam gor med oblaki 🙊💸.
Safe to say da nisem ravnoもっと詳しく
Čakam Nasti

Ko čakam Nastjo se šetkam po Parizu in nariše se sonček🌞.
Prilagam par turističnih fotkic.
Prva knjigarna📚📖

Nasti me pelje v knjigarno, ki jo je navdušila ob predhodnem obisku. Seveda me v to ne rabi ravno preveč prepričevati, sem takoj za.
Šetkanje domov

Počasi se odpraviva nazaj proti Nastjinemu malemu stanovanjčku, na poti se si vzameva še čas za odlično kosilo pri Fresh Noodles (10/10🤤👌) .