Poland
Rusiec

Esimene ööpeatus

June 27, 2015 in Poland ⋅ 🌙 16 °C

Peale 12 tunnist sõitu jõudsime oma esimesse ööbimispaika. See on peale Varssavi üsna kiirtee ligidal, võsas suur luksusvilla kompleks. Kohale jõudes tegime mõnusa söögi (wrappe, salatit ja kurki). Meiega koos on siin ka Poola pulmalised ja kolm armast kutsut, kes mul juba sabas jooksid, kahjuks nad minu eesti keelsest käsklusest "istu" aru ei saanud. Peale sööki käisin Anu ja Märdiga ka jalutamas- ega siin midagi väga ilusat pole, kõigil luksuslikud villad ja korras on ainult aia seest, kolme meetriste aedade taga tundub üsna kõrbene ja korrastamatta. Aga meie toad on väga ilusad, eriti vannitoad. Koridoris/esikus on meile laud pantud, kus saab teed teha.

Poola teed on isegi üsna head aga liikluskultuuri võiks liigitada huligaanseks. Varssavist sõitsime põhimõtteliselt läbi ja see areneb ikka kõvasti - suured viaduktid ja massiivsed klaasist ärihooned segamini vanade korterelamutega.
      Päike oli täna kõva, oma 30kraadi.
      Homme alustame sõitu kell 7 ja plaani järgi peaks olema järgmine pikem peatus ~ 900km kaugusel Austria mägedes.

K.

Õhtusöök

July 7, 2015 in Poland ⋅ 🌙 24 °C

Peale pikka ja tüütut sõitu jõudsime lõpuks Austriast Poolasse. Sõime õhtusööki ka sügasime koerasid. Siin on kolm koera, kellest üks on täiesti hoolitsemata, pulstis ja haiseb aga nunnu on ta ikka.

Homme hakkame kell 6 sõitma, et me Varsavisse hommiku kell 8 ei satuks ja mitu tundi ummikus ei istuks. Plaanis on sõita umbes 900 km, ehk siis õhtuks peaks kohale jõudma arvestades Poola, Leedu ja Läti teeolusid.

Rusiec