Taivo Käsper

Joined June 2015

Tagasi Burgase lennujaamas

October 3, 2018 in Bulgaria

Ilmselt maailma kõige kallim lennujaam. Peab väga otsima kust vett ostad. Enamus kohtades maksab väike vesi 4€. Õnneks ühest saab ka 3.5 kohaliku raha eest. Ostsin just ühe kahekordse juustuburgeri 5€ eest.

Nüüd peame siin ootama natuke üle 2h.

Tegu on pisikese lennujaamaga, seega natuke varem ajasid töötajad lennujaamast inimesed kokku ja proovisid varem väljumise ära teha. Ma ei ole päris kindel, et varem väljumine õnnestus. Riiast Burgasesse lendasime 2h ja 40m, tagasi Riiga lendame 2h 20m.Read more

Avastusjalutus

October 2, 2018 in Bulgaria

Tegelikult oleme täna ikkagi päev otsa toas olnud, korraks sai käidud ujumas, aga muud palju mitte. Otsustasime Andresega minna enne magamaminekut väiksele jalutuskäigule, aga punt kasvas päris suureks.

Poolel maal hakkas meiega üks kodutu koer kaasa kõndima ning tegelt saatis ta meid tagasi koduni. Õnneks oli ta väga sõbralik.Read more

Teine ujumine

October 2, 2018 in Bulgaria

Üle mitme päeva on siin jälle hea ilm. Mõned on ka tormiga ujumas käinud, aga ma eelistasin mitte minna.

Siin on väga mõnus liivane rand mis on lähedalt madal, siis sügavam ja seejärel jälle põlveni. Üldiselt on lained suured ja tegevust on. Mats õpetas meid lainetes kõhuli surfama ja Julius tegi vees ka mõned pildid.

Tagasi tulles leidsime Robini trenni tegemas.

Merekarpide korjamine vihma ja tormiga

October 1, 2018 in Bulgaria

Ilm on juba päev otsa kehv olnud - tuuline, vihmane ja niiske. Oleme päev otsa toas olnud ja kuna internet on kehv, siis väga muud teha ei saagi kui tööd. Mingi aeg läks väga uniseks ära, seega läksime ikkagi natukeseks välja merekarpe korjama. Keegi "kohalik", häbelik tüdruk tuli rannas minu juurde, tegi niksu ja kinkis mulle esimese merekarbi, seejärel läks ära.Read more

Söömas

September 29, 2018 in Bulgaria

Esimeses kohas kuhu läksime pandi meid lauda istuma ära ja siis öeldi, et kuna hooaeg on homsest läbi siis nad enam süüa ei paku. Seega liikusime järgmisse kus läks väga väga kaua aega ja oli kallis, aga vähemalt sai süüa. Muidugi külastas meid ka kohalik kass, kelle kõhtu Uku hoolsasti täitis.

Kummaline "võlts" loss

September 29, 2018 in Bulgaria

Internetist uurides jäi kuidagi kahe silma vahele, et tegu on lossiga, mis on 20 aastat tagasi ehitatud keset kohaliku farmeri põldu, tühjusse, turistiatraktsioonina. Sisse ei pääsenud üldse, sest lossis sees polnud mitte midagi ja paljud kujud, seinad jne olid plastikust.

Üldiselt jäi väga kummaline tunne, sest seal olid ka printsessi hobused jne. Ilmselt kohalik mini Disneyland.Read more

Company meeting

September 28, 2018 in Bulgaria

Reede kell 16 oli kogu ettevõtte koosolek (nagu alati). Saime kõik kokku ja arutasime numbreid ja muid nädaka uudiseid.

Õhtu poole tuli meie hoovi üks kassi, ei tea kas hulkuv või mitte, kõik hakkasid teda paitama ja süles hoidma ning lõpus võeti isegi ööseks kaissu.

Meie villa

September 28, 2018 in Bulgaria

Villa on kolme korruseline. Esimesel korrusel on ainult üks ruum kus arendajad enamasti töötavad. Teisel pool maja on pood, mis hõivab ülejäänud esimese korruse. Teisel korrusel on toad, kaks suuremat koos köögiga ja ülejäänud pisemad. Marion ja Jana peavad näiteks iga hommik kokkajaid kannatama. Ka kolmandal korrusel on toad. Väljas on mõned lauad ja lahe viinamarja võrsete "katus".Read more

Never miss updates of Taivo Käsper with our app: