• Dag 2 Koh Rong Samloem

    March 5 in Cambodia ⋅ ☀️ 29 °C

    In de voormiddag trokken we de jungle in, op zoek naar stone carvings. Hoe dichter we bij onze bestemming kwamen, hoe duidelijker het werd waarom de meeste mensen deze wandeling met een gids doen. Door het gebrek aan duidelijke paden en richtingaanwijzers verdwaal je hier in no time… en dat is precies wat ons overkwam. De cravings hebben we uiteindelijk nooit gevonden, maar de wandeling zelf was een avontuur.

    De namiddag was succesvoller 😉

    We trokken eropuit met de boot en gingen snorkelen tussen koraalriffen. Daarna leerde onze gids ons de traditionele Cambodjaanse manier van vissen. Tom bleek een natuurtalent en ving drie vissen. Ik wist er eentje te vangen.

    Na het vissen gingen we naar M’Pai Bay, waar we genoten van een prachtige zonsondergang. Maar het absolute hoogtepunt van de dag kwam pas later.

    Toen het volledig donker was, sprongen we in het water om te zwemmen tussen lichtgevend plankton. Ook wel bioluminescent Plankton genoemd. Overal om ons heen lichtten kleine deeltjes op bij elke beweging. Spijtig genoeg was het magisch schouwspel niet vast te leggen op camera…. Maar het is zeker iets dat in ons geheugen gegrift zal blijven.
    Read more