Tomčov útek z miesta činu

December 22, 2019 in Thailand ⋅ ⛅ 25 °C

Vstávam ráno trošku skôr ako ostatní s víziou dokončiť príspevok pre vás. Už mi chýba len chvíľa a počujem ako pípa Ňaňov telefón. Tomčo je hore! Spal si vraj ako kráľ a nepodelil sa ani o vankúš. A ňaša noc??? Jediné jedno slovo to vystihuje a to : HRÔZA. Večer som bombardovaná pri písaní príspevku Ňaňom a asi po hodine Peťou, ktorej sa sníva že pláva, pretože schytám minimálne dva kopance rovno do brucha. Z našej malej postele niet úniku. A takýmto krutým zaobchádzaním voči mojej nádhernej bytosti to pokračovalo až do rána.

Som prekvapená ako dnes všetko zvládam, pretože moja snaha hneď ráno dokončiť príspevok mi nevychádza podľa predstáv a všetko je vo finálnom prevedení až pred obedom. Ale ako stále, nebola to moja vina. V tomto prípade, vinníkom je Tomčo a jeho iniciátíva sa hneď z rána okúpať. No odolaj, keď cez deň znova voda klesne a bude málo miest kde sa namočiť.
    Po kúpaní vyrážame k tetke,ktorá chlapcov vykrmovala aj po minulé dovolenky, za vynikajúce ceny. Tam sa Tomčovi hneď poteší potencionálna nevesta (už minulého roku po ňom išla), o ktorú samozrejme, mladý pán nemá záujem. Veď prečo aj. Dnes ho čaká návrat na pevninu a výlet s kamoškou (hádam je to tak) Ei. Naše kľudné raňajky sa skoplikujú v momente, ako Tomáša pritlačí príroda a on s údivom zisťuje, že jediný možný a časovo vhodný odvoz z pevniny, o 7 minút odchádza a on kde??? Samozrejme na WC. Už sa so svojou milou aj lúči, že to nemá šancu stihnúť a KEĎ V TOM ZRAZU A VŠAK, zopne všetky svoje sily a motobike v rukách a uháňa vpred svojmu osudu. Zjavne mu aj všetko vychádza ale po príchode zisťuje že loď sa odväzuje a odchádza z móla. Z posledný síl v rýchlosti odparkuje motobike,kričí a prosí ako sa dá (ešte že jeho láskaví rodičia ho donútili chodiť na tu angličtinu ináč by bol stratený). Hádajte čo sa stalo??? Nebudem vás napínať veď aj tak by ste si to prečítali nižšie, ÁNO MLADÝ PÁN VYHRÁVA. Loď sa otáča a naberá smer vpred krásnemu dňu s Ei.

Upozorňujem čitateľov,že všetko čo momentálne napíšem je len z rozprávania a pohľadu Tomáša nie môj subjektívny názor. 😊

Po dlhom, až 1,5 hodinovom čakaní na rande sa Tomáš dočká a odchádzajú zistiť ako sa vyrábajú lode a koľko takýto špás stojí. Vynára sa otázka, boli sami??? Jasné že nie. Pridal sa k ním friend v ženskom prevedení, ktorý bol tiež príjemneho podľadného vzhľadu, v Tomčovom veku s 20-ročným synom. Kto by to bol povedal? Nasledoval obed na ktorom sa o Tomča postarala Ei dokonale ( napr. oberaním mäsa z kraba). Neostávalo mu nič iné ako sa prispôsobiť a užiť si plnú starostlivosť a obskakovanie. Veď, kto by si na niečo také nezvykol. Po ukončení výletu sa Tomčo dozvedá ze pri spänom príchode do Krabi ho čaká vianočný darček. Hmmmmm, že za čo???? Niečo mi uniklo???? Čo to bude????A aký darček bude čakat Ei po našom príchode???? Hmmmm.🤔🤔🤔

Náš fešák sa s plnou hlavou zážitkov blíži loďou späť. Kľudne si vystúpi z lode, nasadne na svoj motobike a vyráža s hlavou zahmlenou vpred.KEĎ TU ZRAZU A VŠAK, niekto kričí v pozadí.Čo sa deje??? Zmäteno sa obzerá a v tom 💡💡💡-UŠIEL SOM BEZ PLATENIA! Žial Bohu, nič zdrvujúce sa už nekoná. Nasleduje ospravedlnenie (na ktoré mu možno nik neskočil),vyplatenie cesty a príchod s prekvapením pre Peťku späť (do reality k Ňaňovi 😂😂😂).

Náš deň bol síce fajn ale ten Tomčov bude zaujímavejší pre väčšinu čitateľov. A čo bol Peťkin darček? Nadherné tortičky, ktoré jasne ani neochutnala. Tak aspoň Tomčo si pochutil na jednom z nich.

Pri dopísaní tohto príspevku sa koli nepríjemnému zážitku dostaneme k príspevku o ubytovaní, špeciálne pre Milana. To znova až ráno, hoc už teraz mám strach, či ráno budeme v tomto bungalove všetci zdraví a celí.

Posledné foto z ohňovej šou kamaráta Bilana
    a mňa ako plodím príspevok pre vás.
    Tak peknú noc aj vám priatelia. 😘