Večerný chaos

December 23, 2019 in Thailand ⋅ ☀️ 26 °C

Po príchode k našim obydliam sa iniciatívne poberám k Tomčovi po vankúš, nech máme túto noc o percento lepšiu. Pri schodách ma napadá otázka: Ísť sa pozrieť dnu?Naberám odvahu a pri zasvietenej čelovke vchádzam dovnútra. Nič ma tam nenadchne. Pár pozbíjaných dosiek a plechová strecha na vrchu.Všetko detajlne vidieť aj zo spodu. Všade po okrajoch medzery a v tom sa mi zrak zastaví na hnusnom čiernom chrobákovi ktorý si uteká okolo nás. Tomčové: Kukaj ako sa to robí! nevyšlo a chobák vlezie späť medzi drevá. No nič beriem nohy na plecia. V duchu si vravím: Žiadna drevená a bambusová chatka neprichádza k úvahu.
    Spokojne si sedím vo svojej murovanej a dopisujem svoj príspevok. KEĎ TU ZRAZU A VŠAK, vybehne spod postele obrovský chrúst (alebo čo to vlastne bolo). Chytám paniku a Ňaňo kroksu. Ako je to možné? Veď sme v murovanom domčeku! Hneď mi bolo ubytovanie podozrivé a je to tu. Nedosť tie schody dole k vode a späť a do toho ešte obrovská háväť? Čo nás tu ešte čaká?

Pri predstave že neviem čo ešte je pod posteľou, sa veľmi ťažko zaspáva ale na podiv noc bola trošku lepšia ako včerajšia a preto mením názor a možno vám tento rezort (Jungle hill beach bungalow) aj vyfotím.
    Video:

Pekný deň prajem a príjemné pečenie vianočných dobrôt.😘