• Kawaguchimeer

    2 Julai 2024, Jepun ⋅ ☁️ 26 °C

    Na een lange en koude nacht in de nachtbus van Osaka naar Kawaguchiko huurde we een fietsje en besloten we de omgeving te verkennen door een rondje om het meer te fietsen.

    We kwamen langs Oishi park. Dit parkje ligt ssn de noordkust van het meer en heeft (bij goed weer) een prachtig uitzicht op het meer en Mt. Fuji. Maar helaas was het bewolkt en zagen we de berg niet. Afhankelijk van het seizoen bloeien er verschillende bloemen op de promenade langs de oever van het meer. Nu was dat lavendel!!

    We haalden ook een cremia ijsje, iets dat ik al heel lang wilde proberen. Cremia is een super premium soort ijs, ook wel “soft cream” genoemd, en wordt beschouwd als het beste dessert in Japan. Het ijs is zeer zacht, glad en rijk van smaak. Het wordt gemaakt met melk met een vetgehalte van meer dan 12% en superrijke room uit Hokkaido. Ze hadden ook lavendelijs, maar die was helaas uitverkocht.
    Baca lagi