Don mueang airport

January 5, 2015 in Thailand ⋅ ☀️ 25 °C

Day 05
    Flight no.3 Thailand-->Cambodia

Jo koran kimentunk a repterre, mert feltem a dugotol meg a tomegtol. Meg szerencse h elelmes voltam, mert ha a Tomin mulik kimegyunk arra a repterre, amire megerkeztunk Bangkokba :) es nem arra ahonnan a gepunk ment.
    Maga az ut kellemes 45 perc volt Siem Reapba. Konkretan bejutni az orszagba tovabb tartott. Eloszor nyilatkozni kellett az egeszsegugyi allapotunkrol - Tomi termeszetesen hazudott. Aztan jott a vizumugyintezes. Itt (megszamoltam!) 14 ember ult a pult mogott, igazi munkamegosztasban dolgoztak!!! Egyik elvette az utlevelet a masik begyujtotte a penzt (30USD), egy masik visszaadott belole, volt aki ellenorzott, mas valaki leszakitott, utana fuztek, aztan pecseteltek, vizumot ragasztottak, valaki csak az orrat turta, es az utolso holgy osztotta vissza a kesz utlevelet. Es ezek utan meg volt a passport kontroll, ujabb papirkaval meg ujjlenyomatvizsgalattal. Miutan felszedtuk a borondunket (nekem ugye van egy vadiuj ... :))) mar csak egy 4. papirkat kellett bedobni egy dobozba, es vegeztunk is!!!