Ruszamy w podróż dookoła Europy! Bus i 9 osób, nikogo nie znam. Wsiadając do busa jest w nim już Sławek, Klaudia i Luśka. Zajmuje miejsce z tył w narożniku i ruszamy w stronę Wrocławia zabrać resztę ekipy. Kilka pytań, krótkie rozmówki, a reszta ważnych informacji jak już wszyscy będą.
We Wrocławiu dosiada się Ala, Marta, Paweł, Ari i Kuba. Wszyscy się poznajemy i ruszamy! Przygodę czas zacząć!Read more