• Nuuksio

    14 de febrero, Finlandia ⋅ 🌙 -19 °C

    Dzisiaj rano poszliśmy na dworzec, żeby dojechać do Narodowego Parku Nuuksio i spotkać się z reniferami. Musieliśmy dojechać pociągiem do Espoo, a następnie przesiąść się w autobus. Na miejscu krótki spacer, herbata, cynamonka i dostaliśmy trochę mchu, renifery je uwielbiają! Nakarmiliśmy je, spędziliśmy miło czas i powrót do Helsinek. Był to bardzo mroźny dzień! Termometry pokazywały od -15 do -19, a temperatura odczuwalna wynosiła nawet do -26*C!
    W mieście poszliśmy ogrzać się na kawę i dalej spacerować. Wieczorem powrót do pokoju i wstępne pakowanie. Niestety ale wyjazd już się kończy.
    Leer más