FindPenguins
  • Accueil
  • Explorer
    • Obtenez l’appli
    • Inscrivez-vous
    • Connexion
    • Obtenez l’appli
    • Connexion
    • Accueil
    • Imprimer un livre
    • Explorer
    • Assistance
    • Suivez-nous
  • Inscrivez-vous
Afficher sur la carte
  • Familie Rothe-SchoonbeekVoyageurCamper reis 2019
    • Afficher le voyage
    • Ajouter à ma liste de choses à faireSupprimer de ma liste de choses à faire
    • Partager
    • Jour 9
    • vendredi 7 juin 2019 à 16:00
    • ☀️ 24 °C
    • Altitude: 485 m
    • AllemagneAm Winterbach48°25’27” N  10°18’10” E

    Legoland camping

    7 juin 2019, Allemagne ⋅ ☀️ 24 °C

    Vrijdag 7 juni al op tijd onderweg voor een relatief korte rit naar Legoland in Günzburg. Maar wat hebben we er weer lang over gedaan. File, file file.. De ferien zijn in Zuid-Duitsland vandaag echt begonnen.
    We mogen op de camping van Legoland zelf ons plekje uitzoeken en zoeken er één met zo veel mogelijk schaduw. We spelen na geïnstalleerd te zijn bij het grote piratenschip bij de ingang. Wat een mooi ding en wat is er veel te doen. De jongens lijken te denken dat dit het park al is, maar daar gaan we morgen heen..
    Via een mooi pad door het bos loop je van de camping zo het park op. Wat een attracties! En alles is van Lego. Op safari door een Lego savanne, kanoën over een rivier door een dinolandschap.. Wat een indrukken allemaal! ‘s Middags doen we alle 4 een middagslaapje om daarna weer terug naar het park te gaan. En de volgende dag weer naar het park.
    En savoir plus

    Voir la traduction
    0 j’aime
     
Afficher le voyage
  • 2025© FindPenguins
  • Accueil
  • À propos de nous
  • Suivi de groupe
  • Presse
  • Conditions générales
  • Confidentialité & Cookies
  • Centre d’aide
  • Imprimer
  • Suivez-nous