Proti domu
21. februar, Italien ⋅ ☀️ 11 °C
Evo… počasi zapirava najino elbsko poglavje.
Zjutraj naju je na trajektu pozdravilo sonce – kot da bi nama šepetalo: “Kaj že gresta? Ostanita še malo …”
Saj bi. Ampak nekje mora bitiLæs mere









RejsendeLep zapis, hvala, da smo lahko potovali zraven. ❤️ Za plin, vodo in ostale dobrine, ki komaj čakajo na najbolj neugoden čas, da zmanjkajo…pa še žal nimam pametne razlage. 🥴🫠🤷♀️
Rejsende✅️👍
RejsendeKako lepo si opisala, si nama kar lušte naredila🌞, naslednjič greva zraven😀😎🥰. Srečno pot domov🚐🤗
Rejsende😉