Ski Nassfeld

A short but fine adventure by Noemi Read more
  • 0kilometers

Nassfeld sieles

February 18, 2010 in Austria ⋅ ⛅ 5 °C

1 het sieles Nassfelden. A siterep nagyon jo volt, sajnos az idojaras nem volt tokeletes, eleg sokat esett es igy eleg buckasak voltak a palyak. Sot egy nap mivel a faluban eso esett, csak a pasik mentek ki sielni. Szallasunk a Haus Herzogban volt, nagyn kenyelmesen, 4 fos 2 haloszobas+ etkezo konyhas apartmanokban voltunk. A nassfeldi nagy felvonotol kb 8-10 perc setara laktunk, es a felvono aljan levo depoban hagytuk a leceket es a bakancsokat, igy nagyon kenyelmes volt. Raadasul eleg jo kavet is lehetett kapni, igy minden nap vegen megjutalmaztuk magunkat valamilyen finomsaggal. Sot az utolso esto hazi buli annyira jol sikerult, hogy Sanyi Dori piros lakk papucsaban ropta. 😂😂😃
    Es akik megszinesitettek a sielest: Kingu, Dori, Aki, Gyongyo, Konczi, Uli, Vitanyi Kata, Patrick, Dindi, Balazs, Sanyi es en.
    Ja, es a legfontosabb, lattuk a hires neves Wulfenia Huttet is, a kapcsolodo story Sanyinal, Balazsnal vagy Istinel kerheto ha van ra legalabb egy 20 perced. Mi, akik hallottuk 2 percben barmikor osszefoglaljuk. 😜