Lodny dennik spojenych karavanistov 21

July 2, 2016 in the United States ⋅ ☁️ 18 °C

V LA sme stravili aj nasledovny den. Presli sme si skoro cely hollywoodsky chodnik slavy, ponachadzali hviezdy tolkych znamych ludi, ze sa nam to uz nakonci nechcelo ani fotit :) V jednom obchode so suvenirmi nas dost neprijemny predajca skoro vyhodil, lebo sme si neprezerali tricka v kominikoch, ale dovolili sme si ich z kominiku vybrat a rozprestriet, pricom drmolil nieco o zasr*nych nadradenych europanoch, tak sme mu velku trzbu neurobili :) Zasli sme si aj pod napis Hollywood, kde zrovna nejaka vychadzajuca hviezda natacala nizkonakladovy videoklip na fotak :) Hned pod napisom bol park na vencenie psov, v ktorom sme si na prenosnom plynovom varici uvarili spageti. Psom sa vona nasho pokrmu asi dost pozdavala, lebo po naservirovani ich bolo pod stolom pod nohami hned niekolko :) Pocas konzumacie spagiet sme museli odbehnut zachranit nas novy mini-karavan, nakolko sa pri nom zastavil serif, ktory po kratkej obhliadke zacal vypisovat pokutu. Problem bol v tom, ze sme zadnym kolesom parkovali pri nacerveno natrenom obrubniku, co oznacuje parkovacie miesto pre pripadnych poziarnikov. Serif ked pocul ze sme z Europy ihned vyhodnotil, ze sme v krajine novi a tym padom sme sa nestihli oboznamit s dopravnymi predpismi a tak nas priestupok vyriesil len dohovorom :)Read more