• Parkdag

    11 november 2024, Spanien ⋅ ☀️ 11 °C

    Vandaag was het tegenovergestelde van gisteren, ik had terug totale vrijheid over mijn planning, en besloot dus gewoon niets te plannen. Om 7 uur stond ik op voor het ontbijt, zoals de meeste in het hotel, ik denk dat ik in een business hotel zit. En daarna lag ik nog wat op het bed tot de spits voorbij was, 11 nov is geen feestdag hier. Ik besloot van een parkdag te houden, zonder kerken, en met mooi weer van 18 graden en zon.
    Het eeste park was aan het prado museum, een zeer groot en mooi park. Daarnaast was een betalende botanische tuin die ook mooi was maar ik had al veel beter gezien.
    Alles was wel te veel onderhouden, geen dode boomstronken of bladeren, dus ook geen paddestoelen. Ik vond die wel toen ik in de namiddag in een groot natuurgebied rondwandelde, als een van de enigste. Het meeste volk zat op de terrasjes aan het meer, wat ik ook niet kon laten.
    Zowel 's middags als 's avonds heb in in de mercado san miguel gegeten, die zaterdag overdruk was, maar nu goed te doen, vooral 's avonds. Althans wat ik avondmaal noem en wat voor de Spanjaarden waarschijnlijk een late lunch is. Ik heb het niet laat gemaakt, mijn horloge zegt rond de 28000 stappen en mijn lijf vind dat het genoeg geweest is.
    Läs mer