• Laatste lange dag (voor sommigen)

    September 16, 2023 in Germany ⋅ 🌙 18 °C

    Na gisteren nog een laatste keer onze footprint te zetten in het uitgaansleven, (was waanzin, zelfs met danseressen op ne vrijdag), stonden we stilaan op, om op de laatste dag toch nog iets nuttig te doen. Blijkbaar simpeler gezegd dan gedaan, en zo ontstonden er 2 verloren zonen (Arne, en Tok), die tot de middag dodoke hebben gedaan, en dus ietsje te laat hebben uitgechecked. Soit, geen boete dus wij zijn gelukkig :)
    Daarna trokken we de stad in, en splitsten we effie op. Sterre deed een kathedraal die dicht bleek te zijn, de rest bezocht een museum met waanzin Dino’s en vissen enzu, echt gekte.
    Afsluiten deden we met een restaurantje, en dan gingen we rustig aan richting de luchthaven. Morgen vlucht om 7u dus woohoow nachtje in de luchthaven.
    Reisje is hier dus bijna gedaan, Sterre zal ongetwijfeld nog wel een emotioneel eindwoord schrijven, cia adios tchuus gegroet!
    Ah trouwens die danseressen, zie laatste filmke hihi
    Read more