• Sao Vicente

    October 24, 2024 in Portugal ⋅ ☀️ 20 °C

    Ontbijt is hier laat, om half 9 pas. En morgen moet ik bijna 900km rijden, daar ga ik echt niet pas om 9 uur mee beginnen! Dus ik heb al afgesproken dat ik morgen vroeger vertrek, dat was prima en ik weet waar ik de sleutel achter kan laten. Maar voor nu was het ontbijt mooi op tijd natuurlijk, vandaag is toch een rustige dag. Leuke ontbijtzaal en lekker een broodje met kaas, tomaat en scrumbled eggs gegeten. En nog een croissantje met jam, dik jam 😋😋😋

    Hier in de buurt is nog een uiterste puntje, namelijk het uiterste zuidwesten van Europa. Nou, ook wel leuk natuurlijk en maar 30 km verderop. Helaas is het weer minder goed dan gisteren, veel wolken en meer wind. Maar het is droog en de temperatuur is goed. Gauw op pad dus! Op de terugweg wil ik hier en daar wat strandjes gaan bekijken maar op de heenweg rijd ik in één ruk doorgereden naar St. Vicente. Ook hier een compleet bestickerd bord, maar hier is ook over de naam heen geplakt. Ik ben er dus, maar ik heb geen idee waar! 😉

    Ook hier is het een prachtig plekje, met een vuurtoren (helaas gesloten) en een groot rotsplateau waardoor je de vuurtoren vanuit alle hoeken op de foto kan zetten. Met het zonnetje dat af en toe achter de wolken vandaan komt een prachtig gezicht! Wel een struikelrondje hoor, want het zijn allemaal kleine rotsjes. Er bloeien ook kleine bloempjes tussen, krokusjes en dat in oktober! Bijzonder.

    Het is wel veel toeristischer en drukker (want ik ben later natuurlijk) met souvenirkraampjes en zowaar een kraampje waar je "de letzte Bratwurst vor Amerika" kan kopen 😂 Ik koop een magneetje, certificaten hebben ze hier niet.
    Read more