• Onderweg van Den Haag naar Würzburg

    14 September, Jerman ⋅ ⛅ 12 °C

    En toen was de dag van vertrek aangebroken! Zoals gewoonlijk wilde ik weer vroeg vertrekken en zo liep op het onzalige tijdstip van 5 uur de wekker af. Het was nog donker, tja, daar is het de tijd van het jaar voor, hè! Koffie gedronken, kattenwasje gedaan, Timmie geknuffeld en toen iets na zessen op weg.

    In een enorme plensbui reed in Den Haag uit. Ik hoopte maar dat het zo niet de hele weg zou zijn, je zag geen hand voor ogen! Maar gelukkig werd de regen minder en vrij snel werd het helemaal droog. Ik heb genoten van de steeds lichter wordende lucht en de zon die door de nevels kwam was sprookjesachtig mooi 🌞 Het schoot allemaal lekker op en rond 8 uur was ik bij de grens. En surprise, ik kon zo doorrijden, er was (nog) geen controle.

    In Duitsland een keer gestopt voor een toiletbezoek, natuurlijk koffie gedronken met een cookie erbij en Kiaatje ook weer wat brandstof gegeven. Met die toiletten had ik trouwens ook weer wat. Op de eerste zat helemaal geen slot, was blij dat het zo vroeg was, en bij de tweede werkte zowel m'n pinpas als m'n creditcard niet. Gelukkig was er een heel aardige mevrouw die me een euro gaf. Natuurlijk heb ik haar mijn waardebonnetje in ruil gegeven!

    In Duitsland was het wel wat drukker op de weg, zeker rond Frankfurt, maar toch was ik hartstikke vroeg bij mijn hotel in Würzburg. Snel ingecheckt, had ik nog mooi tijd om het kasteel hier te bekijken!
    Baca lagi