• Op naar Paihia

    December 12, 2024 in New Zealand ⋅ 🌧 19 °C

    Als we wakker worden giet het. Dat wordt ontbijt op bed. Om 9 uur tijdens een droge bui snel koffie gehaald aan de overkant. Als Rino zijn foto's op FindPenguins heeft gezet, rijden we naar Paihia.
    Daar aangekomen is het zo goed als droog. De camper staat op Bay of Islands voor campers met de wielen in het gras tussen de olijfbomen energie te slurpen en dat was nodig. Alleen (hebben wij weer) begint er iets te piepen. Alle opladers uit de stopcontacten gehaald, maar het blijft piepen. Rino heeft van alles na gekeken, maar het blijft piepen. Wij willen het dorp in. Voor de zekerheid de stroom eraf gehaald. Het weer wordt steeds beter en de zon begint zelfs te schijnen. In Paihia heeft Rino zijn baard laten scheren bij een barbershop. Terug op de camping de stroom weer aangesloten en zo waar, er piept niets meer. ???? Hoe dan.
    Inmiddels is het weer gaan regenen. Zag er niet naar uit dat het nog droog zou worden, maar toch. Gauw even naar de Woolworth voor wat boodschappen.
    Read more