Lidosta Rīga

September 13, 2023 in Latvia ⋅ ☁️ 21 °C

Dosimies uz tālāko mūsu austrumu punktu līdz šim - Apvienotie Arābu Emirāti. Lidosim ar tiešo lidojumu no Rīgas ar startu pusnaktī. Šķiet, ka salīdzinoši nesen tikai ir atklāts Rīga - Dubaija tiešais lidojums. Cerams, ka daudz maz izgulējušies rīt plkst. 7.00 varēsim sākt mūsu tuksnešu debesskrāpju izpētes tūri.
    Nekādas vīzas nav nepieciešamas, kā arī Latvijas autovadītāju tiesības arābi atzīst, tāpēc tikai braukšanas vaina. Šoreiz sabiedriskais transports netiks iesaistīts. Visur brauksim paši ar nomas auto, kas cerams, mūs sagaidīts uzreiz Dubaijas starptautiskajā lidostā.
    Saplānota salīdzinoši visaptveroša programma apmeklējot vairākus emirātus. Bija plāns arī iebraukt Omānā tomēr Omānas-Jemenas robežas tuvumā esošo nemieru dēļ nav atļauts ar nomas auto pamest valsti. Reģions uz kuru mēs gribējām doties ir mazs pilnībā AAE ieskauts "pleķītis" pašos pussalas ziemeļos, bet Omānas-Jemenas robeža taisnā līnijā ir vismaz 1000km uz dienvidiem. Nu nekas, citreiz, noteikumi ir noteikumi. Ja nevar, tad nevar.