Dubaijas lidosta

September 14, 2023 in the United Arab Emirates ⋅ ☀️ 34 °C

Lidojums izvērtās diezgan garš. AirBaltic lidmašīnas laikam nav predzētas lidojumiem virs 3-4h. Sēdēšana vēl ok, bet uz miegu iekārtoties nekādi neizdodas. Visu ceļu nogrozījos, nospēlēju spēlītes un palasīju grāmatu. Kopā varbūt kādu 1.5h nogulēju. Madara gan cītīgi visa ceļa garumā imitēja gulēšanu, bet rezultāts līdzīgs manam sniegumam.
    Nolēmām vēl lidostā paēst brokastis, jo tūlīt plānā saņemt no Dollar car rental mūsu braucamo un doties uz Abū Dabī. Es izvēlējos Turku omleti, Madara vēl nesaprot, kas viņa ir tāpēc paņēma to pašu. Auto nomas šeit ļoti demokrātiskās cenās (varbūt tāpēc, ka septembris nav gluži tūrisma sezona?). Auto noma par 8 dienām ar pilnu apdrošināšanu 190eur.
    Mašīnas saņemšana lidostā arī ļoti ērta un operatīva. Burtiski 200m no termināla izejas durvīm jau gaida mūsu MG ZS mazais džipiņš. Ceļojumā bija plānoti arī 2-3 nelieli pārgājieni, tomēr izejot pa lidostas durvīm, kad pirmā fēna (vēja) +40 grādu brāzma atsitās mūsu sejā, uzreiz bija skaidrs, ka nekādi pārgājieni nebūs, jo ilgstoši ārā uzturēties nebūs iespējams. Kur nu vēl nodarboties ar fiziskām aktivitātēm.