• Santa Cruz ~ Día 1 💚⛺️🐮

    March 14 in Peru ⋅ ☁️ 10 °C

    Štartamo prvi dan okrog pol enajstih, ko nas drugi avtobus odloži v mali mali vasici Vaqueria.
    Group Foto😛 in šartamo. Spustimo se malo v dolino, med razpršenimi hišicami, potem pa spet malo dvignemo.
    Nato se pot vzravna in hodimo skozi gozdičke in travnike naslednjih 7km do prve ta prave pavze za malico😌.
    Midva z Ericom sva si pripravila za na pot odlične sendviče s tofujem, humusom, avokadom in kalčki 🌱😍.
    Po kratki siesti nadaljujemo, mamo še dobri dve uri…
    Pot se odpre v sotesko, mi hodimo po njeni sredini, gore vse okoli nas… na sredini pa travnik na katerem se pasejo kravice, konjički, tudi lame!!
    Pot je prečudovita in prvi dan je najlažji…seveda ruzakov nismo navajeni in se rame ornk pritožujejo, ampak zdržimo do prvega kempa🏕️!!!
    Tam hitro postavimo šotore in se vsi mal zleknemo… midva z Erikom odigrava eno partijo šaha, katere ne uspeva dokončati, saj naju premaga lakota in se lotiva kuhanja😌Na meniju za prvi večer:
    ; tortilje z lečo, gobicami in praženo zelenjavo🌮🌶️🍄‍🟫… Que sabroso!!!
    Po sončnem zahodu vsi zlezemo v vsak svoje šotore in se v spalnih vrečah skrijemo mrazu… budilke za naslednje jutro so naštimane ornk zgodaj🫢
    Read more