• Pot nazaj😌

    May 3 in Colombia ⋅ ⛅ 19 °C

    Začne se vroča nedelja!
    Štartava v kratkih rokavih, jaz vozim danes dopoldne, sva na lovu za kafe😎
    Ker zgrešim prvo opcijo se voziva več kot eno uro do naslednjega mesta Tocaima🤪.
    Tam na zajtrk in kavico in mal čičkat v senco v parku.
    Potem pa pičiva naprej, na zemljevidu imava zacahnjeno eno jezero, ki nama je na poti nazaj proti Bogoti. Večina poti je po glavni cesti, široki dvo pasovnici z lepimi razgledi na hribčke in gozd, ko pa odvijeva naju pa pričaka ornk off road😬 še dobro da motor in tudi voznik (Felipe) oba zmoreta!
    Jezero pa žal razočara, saj je dostop totalno zablokiran, vse privat in ne uspeva nikjer najti placa za najin piknik🙄…
    Tako da se obrneva in pičiva kar direkt nazaj domov; sva mal zmatrana in v Bogoti bo ziher gost promet, tako da se mu z vračanjem okrog treh malo izogneva.
    Lušten razgiban mini izletek, poln novih razgledov, novih poti, velik kavice in smeha. Kot vedno😇
    Read more