Vanochtend tijdens het ontbijt besloten om naar Guarda te gaan
De poortwachter van Portugal.
Ook is het de hoogst gelegen stad van Portugal. Het ligt tegen de Spaanse grens. Vanaf de camping was het 1 uur en 15 min rijden.
Na een parkeerplek bij het kasteel te hebben gevonden( Dit kasteel is uit de 12de eeuw en de tweede koning van Portugal heeft deze laten bouwen)
Zijn we de oude stad in gelopen.
We kwamen aan tijdens lunchtijd dus het was even rustig. Door wat straatjes geslenterd. Het nieuwe winkelcentrum bezocht en daar een spelletje airhockey gespeeld. Gewoon omdat het kon.
Daarna het naastgelegen kerkje bezocht
Lunchen deden we bij een hamburgerrestaurant in de oude stad. Na een goede lunch naar het informatiepunt gegaan, deze dame daar gaf aan dat we de oude kathedraal konden bezichtigen en konden beklimmen. Dit hebben wij gedaan.
Geweldig uitzicht boven op het dak (Zie filmpje). Daarna de stadspoort bezocht met lift omhoog en met trap naar beneden.
Ook zijn we naar een park gelopen waar een oude fontein te bezichtigen was, volgens de dame van de info balie was dit de moeite waard.
We kwamen langs een ander klein parkje waar een paar mannen op een bankje aan het rondhangen waren. Bij de fontjn op het terras een drankje gedaan. Een ice tea en een biertje voor €3,70!
De oude stenen fontein bekeken en nog een ander mooi beeld bekeken wat iets met Vietnam te maken had en daarna terug gelopen naar de auto. Bij de supermarkt nog wat avondeten gehaald. Ansjovis als voorgerecht en Pizza uit oma's oventje. We hadden nog tijd voor een potje Rummikub.もっと詳しく
旅行者
Kiekeboe! Leuke foto 😍