• 52 km, 1550 m, tri jezera.

    23 giugno, Francia ⋅ ☀️ 22 °C

    M: Tole je bilo da best! Zajebano ampak izjemno lepo. Andrej pravi, da ena najlepših ever.

    Takole: Ob pol devetih smo že šli in se ognili vročini za gor. Po eni uri glavne ceste (skoz gor) smo šli naravnost in naprej gor, ostali pa levo do tunela za v Španijo. Naprej gor smo ostali plus minus sami s strmino, ki je najprej šla max do 12%, a je že bilo čutiti noge. Itak da sta mi oba ušla... Do prvega jezera je šlo za piko dol, potem pa spet na hard gor (max 16%). Bolj je šlo proti 2000 metrom, lepše je bilo. Gore okrog 3000 še pokrpane s snežnimi zaplatami, materina dušica, rododendroni in drugo cvetje vse okrog. In drugo jezero na vršni točki (glih 2200) in spust za 50 dol do ciljnega lac d'auberta.

    Nekaj najlepšega v lajfu. Res! Nore barve jezera, hribi okrog, ful ovc in ovnov, oslič. In kopanje. Top šit. Dvakrat plaval, Andrej in Boštjan pa sam do kolenčkov 😜😂.

    Dol pa na pir in letenje dol okrog 50 na uro. Iz prijetnega v kotel.
    Leggi altro