52 km, 1550 m, tri jezera.
23 giugno, Francia ⋅ ☀️ 22 °C
M: Tole je bilo da best! Zajebano ampak izjemno lepo. Andrej pravi, da ena najlepših ever.
Takole: Ob pol devetih smo že šli in se ognili vročini za gor. Po eni uri glavne ceste (skoz gor) smoLeggi altro





















ViaggiatoreBravo. Sem prijazno fouš.
Viaggiatore💪 Moja stara mama frizerka je zmir rekla, da za lepoto je treba potrpet…. Zato so pa najprej špangice…. Pol pa lepota! Carsko!