Po dveh mesecih in pol končno spet od doma, da se oddomatožje mal pomiri.
Berni je spet napokan s hrano, plinom, elektriko in vodo. Ampak voda je, ampak je tud ni. Če zdejle odpremo pipo, se bo vklopil lepo ohlajen protizmrzalni ventil in vodo lepo spustil. Rabimo nekaj stopinj več, da ne bo te nevšečnosti. Saj bo, na soncu sva že. Dobre pol ure od doma, pa že stojiva. Nič ni hudga, sam Lakom je bil lačen in je napadel potico.Læs mere
RejsendeSrečno in veliko dogodivščin! Jo mahava mimo Padove in vama mahava! 😊
RejsendeA imata tracker vklopljen? Pingvin je še vedno v Lj.
RejsendeJa moraš prej povedati da gresta od doma, da začnem pingvina spremljati....😁