Cambodia
Stung Roluos

Hariharalaya, yoga retreat center

April 12, 2016 in Cambodia ⋅ ☀️ 38 °C

Na Koh rong Samloem-u sem izvedel za tale 6 dnevni course, ki je v Siem reapu. Na srečo so imeli še nekaj mest za naslednji termin tko da sem bookiral in pičil nazaj (v Siem reapu sem že bil). In to je bla vrhunska poteza. 6 dni dela na sebi in relaksacije brez vseh naprav. Pravijo da gre za digital detox in vse naprave so nezaželene, še Kindle. Je pa urnik precej pester če to hočeš.
      Dan se začne ob 7 zjutraj z 2-ma urama joge, dihalnih vaj in meditacije. Zvečer ob sedmih je še ena obvezna ura joge in meditacije, vmes so pa še posebne ure joge al pa sam relaksacija. Ki je pa vrhunska saj nudijo 3 vrste masaž in šel sem na vse, 4 hand massage je bla vrhunska :). Pa hrana veganska ampak tok okusna... Vse po receptih iz Kambodže kar so pimpal par let, da majo zdej res totalno hud meni, 3x na dan. Pa enkrat je pršu akupunkturist kar sem probal, zvečer pa vsak dan neki drugega ampak vedno tok kul. Enkrat igre, enkrat so prišli kamboski muzicari, ki igrajo na porokah, z otroci tko da smo se šli igre ki se jih grejo na poroki pa plesal... Enkrat smo šli v sosednjo vas na zurko po pogrebu. :) Oni majo skoz zurke, tudi po pogrebu potem pa se 3 leta po smrti in 10 let po smrti in to je blo 3 leta po smrti. Pa čist se jim je dogajal ko smo prišli. Lokalcem se vedno zgodi, če pridejo turisti na kakšno njihovo zadevo.
      Tko da vrhunska zadeva, pravi detox. Tako fizični kot psihični. Cel kup folka je prišlo že 2. ali 3. Glavni jogi (ustanovitelj) je tak car in užitek ga je poslušat, sploh ko vidiš da je nekdo res tko pristno nasmejan in srečen... Tok pozitivne energije na kupu že dolgo ne. Pa vsi udeleženci so bli tok kul, vsi smo se postekal in pol še dobil, ko je blo že konc in skupi praznoval novo leto, ki je ravno zdaj v določenih državah v Aziji.

Stung Roluos