• Gezellig programma met de buurman

    December 31, 2024 in Spain ⋅ ⛅ 13 °C

    Vanmorgen hoorde ik de buurman al vroeg buiten rommelen. Oh ja hij ging naar de sportschool natuurlijk. Nou ik heb me nog een keer omgedraaid en ben lekker doorgeslapen.
    Rond half 10 was ik er uit, eerst de afwas maar eens even doen want ik heb geen schoon bestek meer. Het liefst doe ik alles zo efficiënt mogelijk, dus eerst even een paar eieren koken en dan dat water gebruiken voor de afwas. Gelukkig deed het gas het niet, waarschijnlijk het gasbusje leeg, want toen ik de eieren uit het water haalde en in het doosje terug deed zag ik staan 6 ovos cocidos cozidos........ Hè het lijkt wel of er staat dat ze gekookt zijn, het zal toch niet waar zijn? Maar het is wel waar, ze verkopen hier gekookte eieren in de supermarkt. Als het gas het had gedaan dan had ik wel heel erg hard gekookte eieren gehad, lekker efficiënt 😂
    Nou ja dan maar met koud water afwassen. Het is heel gek dat alle normale dagelijkse bezigheden in de camper zoveel meer tijd kosten dan normaal. Soms kun je een hele dag bezig zijn met afwassen, vegen, bed verschonen en alles weer op zijn plaats zetten.
    Ja en daar kwam Franco, de Italiaanse buurman weer aan, bezweet op de fiets. Hij had ook boodschappen gedaan voor het eten, een groot stuk zalm, champignons, sla liet hij zien voor goedkeuring. Ja wat kun je daar op zeggen? Meer dan goed natuurlijk. Ik had gezegd dat ik liever niet zo veel vet wilde eten ivm te hoog cholesterol en hij had precies eten gehaald dat daar goed voor was.
    En omdat morgen de winkels dicht zijn wilde ik graag boodschappen doen voor morgen. Op zijn minst moet ik natuurlijk ook een keer koken. Ik vroeg hem wat hij graag lust, maar hij zei dat hij meeging en dat we dan in de winkel konden beslissen. Daar gingen we dan op de fiets, 6 km heen en 6 km terug. Wat fietst die man hard zeg, gelukkig kon ik m op mijn electrische vouwfietsje, nu definitief Norman genaamd, goed bijhouden.
    Terug lekker over de boulevard langs het strand waar iemand muziek stond te maken. Wat is dat een lekker sfeertje zeg. Ik had plotseling behoefte aan het nummer sitting on the dock of the bay omdat dat ook zo'n relaxt sfeertje heeft. En dat nummer kon hij voor me spelen, wat heerlijk. Voor wie het leuk vindt om te horen
    https://g.co/kgs/ZDCzBSF
    Rond 5 uur had Franco snacks klaar zoals hij het noemde. Was een complete maaltijd met reuzen gambas, salade en brood. En rond 8 uur word ik verwacht voor het menu met zalm en natuurlijk vooraf pasta.
    Ik ben reuze benieuwd 😋
    Er zijn ook leuke nieuwe buren bijgekomen, een jong stel uit Baskenland, dus het wordt wel gezellig vanavond om 12 uur.
    Het regent nu behoorlijk met onweer, maar volgens het weerbericht is het om 12 uur droog.
    En terwijl Franco aan het koken is ben ik lekker met glitterverf en water aan het spelen, mijn eerste schilderwerkje. De fotos van de zalm etc. volgen morgen wel
    Read more