• Padua

    7 September, Itali ⋅ 🌙 20 °C

    Na eerst vanmorgen nog naar Theatro risido geweest te zijn voor een experience van Klimt en Shakespear, Un bacio senzo tiempo (A timeless kiss)

    https://m.youtube.com/watch?v=SwQm-q08eFM#botto…

    doorgereden naar Padua.
    Daar wilde ik morgen graag de oudste botanische universiteits tuin van Europa bekijken. Gelukkig had Eva even gekeken naar de openingstijden en morgen bleek hij gesloten.
    Dan maar besloten om het vandaag te doen en omdat de Capelle degli Scrovegni er niet ver vandaan is, die ook maar meegepakt.
    Vooral dat laatste bezoek was heel bijzonder. Wij hadden tickets met een tijdslot van 20.00 uur. Om 20.00 uur liepen we richting kapel terwijl het al donker begon te worden, dat gaf een extra bijzonder gevoel aan het bezoek. Bij de kapel aangekomen moesten we in een ruimte plaatsnemen waar je als het ware geprepareerd werd om de kapel in te mogen, ontdaan van alles wat schadelijk voor de schilderingen zou kunnen zijn. Gelukkig tonen ze daar dan ook een film met veel informatie over de kapel, de schilderingen en de restauratie.
    Het is echt een bijzondere belevenis om al die bijzondere schilderingen van dichtbij te kunnen bekijken.

    https://cappellascrovegni.padovamusei.it/it/cap…

    Om half 10 pas weer terug bij onze campers, moe maar voldaan na een ongepland voor dag.
    Baca lagi